Citrus Logo Image

Ноутбуки для дизайнера

Сортування

за популярністю

Фільтр

Ноутбуки для дизайнера

Фільтр
Ви обрали:
Теги: Ноутбуки для дизайнера
Пiдiбрано 1 товарів з 7579
Фільтр

Ціна

-

Бренд


Розмір екрану


Тип дисплея


Поверхня дисплея


Сенсорний дисплей


Кількість ядер процесора


Виробник відеопроцесора


Тип відеоадаптера



Розмір відеопам'яті


Розмір оперативної пам'яті


Тип накопичувача


Об'єм накопичувача


Оптичний привід


Живлення через повербанк


Мова клавіатури (клавіш)


Ноутбук для дизайнера – це девайс, який однаково добре впорається з векторною графікою, обробкою зображень і рендерингом відео. Висока потужність і якісні дисплеї дають змогу створювати унікальні креативні проєкти. Ефективно розвивати навички або створювати бізнес у сфері дизайну.

Такий девайс стане помічником під час малювання нового персонажа в Adobe Illustrator. За допомогою ноутбука та Archicad можна втілити архітектурний проєкт або промальовувати дизайн приміщення. І нарешті Photoshop перестане зависати! Обираючи пристрій, орієнтуйтеся на свої робочі завдання та враховуйте їхній обсяг.

Ключові особливості пристрою

Параметри ноутбука для дизайнера мають бути оптимальними для роботи з «важкою» графікою. Сучасні програми для монтажу, обробки, малювання та створення прототипів використовують багато ресурсів.

  1. Максимально можлива кількість пам'яті. Й оперативної, і внутрішньої. Не менше 8 ГБ ОЗП і 256 ГБ накопичувача. Такому лептопу доведеться щохвилини обробляти масиви інформації. А також зберігати готові масштабні проєкти для замовників. Користувач має бути впевненим у швидкодії системи та збереженні матеріалів.

  2. Якісний екран. Здебільшого дизайнери віддають перевагу IPS-матрицям. Вони мають реалістичну передачу кольору. Це прискорює процес обробки й гарантує передбачуваний за колористикою результат. OLED-екрани з роздільною здатністю FullHD користуються попитом у архітекторів і дизайнерів інтер'єрів. Такі дисплеї дають змогу краще розглянути деталі рендерів і креслень.

  3. Тривалість роботи батареї. Дизайнер – мобільна професія. Фахівець має швидко переміщатися між робочими локаціями. Графічні дизайнери, монтажери та програмісти воліють працювати в нових, віддалених місцях. Розетка не завжди під рукою. Щоби не зірвати дедлайн і оперативно внести правки, потрібен ноутбук для графіки з ємнісним акумулятором.

  4. Різновид операційної системи. Чинник, який впливає на швидкість, якість і результативність роботи. Важливо вибрати лептоп зі звичною ОС, щоби не ускладнювати робочий процес переходом з Windows 10 на Mac OS.

Розглянемо докладніше характеристики портативних комп'ютерів для дизайну.

Стильний зовнішній вигляд, якісні екрани

Ноутбук для графіки найчастіше має лаконічний дизайн. Щоби нічого не відволікало від роботи. Але в лінійках Acer і Asus можна знайти моделі з яскравими кольорами корпусів і незвичайними текстурами.

Багато уваги приділяється ергономіці деталей.

  • Лептопи мають невелику вагу до 1,5 кг, щоби зберегти мобільність.

  • Невелика товщина девайса дає змогу довго і з комфортом за ним працювати.

  • Деякі моделі-трансформери можуть змінювати формат на планшет або екран з окремою клавіатурою. Такі пристрої обладнані стилусом для комфортної реалізації творчих ідей.

Важливо, щоби монітор ноутбука для дизайнера демонстрував якісну картинку.

  • Найбільш комфортні для роботи моделі з дисплеєм IPS і OLED. Ширина кутів огляду може досягати 180 градусів. Є покриття антивідблиску, щоби підвищити комфорт роботи за будь-якого освітлення.

  • Для роботи з векторною графікою достатньо розширення FullHD. Для монтажу відео та 3D моделювання знадобиться UHD.

  • Для створення колажів і презентацій буде достатньо діагоналі 15 дюймів. А для комфортного рендерингу дизайн-проєктів необхідний екран хоча б на 17 дюймів.

  • Сенсорний дисплей значно спрощує промальовування деталей і підвищує якість роботи. Природні рухи руки зі стилусом менше стомлюють м'язи.

Необхідні апаратні характеристики

Щоби ноутбук для веб дизайнера впорався з програмним навантаженням, потрібні збалансовані характеристики.

  • Процесори AMD і Intel повинні мати не менше 2-4 ядер. Частота чипсета – на рівні 2,4 ГГц або вище.

  • ОЗП – 8-16 ГБ, ідеально до 32 ГБ, якщо планується об'ємна робота з контентом. Використання оперативної пам'яті типу DDR дає можливість подвоїти пропускну здатність для прискорення робочих процесів.

  • Дискретна відеокарта знадобиться для розроблення складних графічних проєктів. Наприклад, із серйозними навантаженнями в ноутбуці для дизайнера точно впорається GeForce GTX 1660 Ti. Для простіших завдань – вебдизайн, створення презентацій – достатньо вбудованої відеокарти.

  • Як внутрішній накопичувач усе частіше використовують SSD-диски до 1 ТБ. Вони стійкіші до ударів і тряски, витримують перепади температур. Тихо і швидко працюють, менше важать.

Сучасні технології та можливості

Щоби ноутбуки для дизайнерів справлялися з усіма поставленим завданнями, необхідні корисні інтерфейси й бездротові технології.

  • Bluetooth – допоможе в підключенні навушників, мікрофона, клавіатури;

  • USB – стандартний порт, дає можливість швидко підзарядити смартфон від ноутбука. І передати всі необхідні файли.

  • HDMI – роз'єм для підключення до телевізора і трансляції екрану.

  • Wi-Fi – модеми останніх версій здатні забезпечити стабільний сигнал навіть далеко від споту.

  • Thunderbolt – підійде для підключення зовнішньої периферії: жорстких дисків, колонок, додаткових моніторів.

Здебільшого моделі працюють без підзарядки впродовж 6-12 і більше годин. За допомогою функції швидкого заряджання можна повністю відновити працездатність акумулятора в середньому за 60 хвилин.

Потужні лептопи від світових виробників

  • Lenovo – девайси з IPS-екранами, відеокартами NVIDIA GeForce. Недолік – замало оперативної пам'яті, 4-6 ГБ. Переважно моделі з металевими корпусами й невеликою вагою до 1,6 кг.

  • Asus – потужні ноутбуки для графіки з IPS-матрицею, яка має широкі кути огляду. Роздільна здатність Full HD дає змогу бачити чітку картинку з підвищеною щільністю пікселів. Деякі моделі працюють автономно до 24 годин. Клавіатура з підсвічуванням. Окремі гарячі клавіші для прискорення базових робочих процесів підвищують продуктивність.

  • HP – створює лептопи, що вирізняються компактністю. Зручні для віддаленої роботи в будь-якому комфортному місці. Працюють на процесорах Intel Core i5-i7, мають ОЗП 8-16 ГБ. Витримують до 12 годин автономної роботи.

Щоби обраний ноутбук для дизайнера працював довго і продуктивно, варто купувати його в перевіреного постачальника.

За гаджетами – у Цитрус!

Плануєте купівлю ноутбука для графіки? Шукаєте аксесуари для свого ПК? Хочете оновити комплектуючі лептопа? Новинки світу електроніки, сучасні та якісні девайси точно є в Цитрусі!

  • Каталог із товарами можна відфільтрувати за параметрами, які потрібні конкретному покупцеві. Є детальні фото- і відеоогляди, які створюють уявлення про товар. Відгуки інших користувачів допомагають вибрати потрібний девайс.

  • Для надання детальних консультацій на зв'язку менеджери Цитруса. Вони готові відповісти на запитання, допомогти вибрати та купити сучасну техніку.

  • Ціни на товари – у різних сегментах. Є більш бюджетні та універсальні моделі. Представлено і преміальні новинки з максимальними характеристиками.

  • Бонусна система дає змогу накопичувати бали після кожної покупки. Використовуйте їх під час майбутніх придбань товарів.

  • Вигідна розстрочка дає можливість комфортної оплати всієї вартості частинами.

  • Оперативна доставка в Києві та Україні. Ноутбук для веб дизайнера можна забрати самовивозом з офлайн-магазинів.

Новий гаджет для продуктивної дизайнерської роботи чекає в інтернет-магазині Цитрус!

Найпопулярніші запити в категорії Ноутбуки для дизайнера