Citrus Logo Image

Аксессуары для гейминга Steelseries

Сортировка

по популярности

Фильтр

STEELSERIES

Фильтр
Вы выбрали:
Бренд: STEELSERIES
Подобрано 4 товаров из 196
Фильтр

Цена

-

Бренд
Популярные отзывы

Product Image

Джойстик Steelseries Stratus XL Wireless Gaming Controller (69050)

1 599

Comment User Avatar

Андрійченко Дмитро Володимирович

Опыт использования:Розраховував взяти простіший варіант, типу LigaTech. Орієнтувався на ціну в 1200. Але я вдячний що Взяв саме цей! Steelseries Stratus XL Шикарний апарат. В руках сидить добре. Кнопки зроблені добре. Взагалі до збірки претензій не маю. В таких іграх як : Horizon Zero Dawn, Відьмак 3, Assassin's Creed Origins, працює так як то потрібно! Міняє інтерфейс гри по натиску з однієї кнопки(Із ПК на консоль). Не глючить. Якщо тобі не вистачає на джойстик Xbox, а хочеться пограти на ПК, це буде найкращий варіант. ТОП, не тільки за свої кошти. П.С. Після встановлення проги, і підключення по Bluetooth( коли вже ПК бачить джойстик), із включеною прогою підключіть його по USB (вхід Micro USB знаходиться у відсіку з батарейками), тільки після цього підключення відбудеться синхронізація, і ним можна буде працювати. П.С.С. За пів року він 3 рази втрачав звязок із ПК. Спочатку робив ці всі маніпуляції із підключенням спочатку. Але перезавантаження ПК все виправляє. (як я зрозумів це робиться коли індикатор заряда пригає 3 4* на 3* ) Можливо просто збіг і цей зв'язок перебивається наушниками які також підключені до ПК по Bluetooth. Але майте на увазі.

Плюсы:1)Bluetooth- його наявність.підключення відбувається швидко. 2)Вигляд, на мою думку він всеж-таки має чудовий вигляд 3)Налаштування, завантажується програма Steelseries. Через неї йдуть налаштування сліпих зон всіх кнопок. Та і в загальному відображається інформація про нього. 3)Також без проблем підключається до телефона. Dead Cells на телефоні + джойстик+довга дорога=супер. 4)Вага- в руках відчувається не як дешевий кусок пластмаси. Ні на вигляд ні тактильно.

Минусы:1)Bluetooth, і мінус і плюс. Із USB підключенням було б значно простіше і швидше підключати до іншого ПК, ноутбука. Потрібно завантажувати прогу. 2)Відсутня вібрація 3)Курки на ньому дуже чутливі. Але дивись вище Пункт №3 4)Батарейки. Зараз це не мінус, банально через придбані акумуляторні батарейки із док станцію. Але все ж на то же Horizon Zero Dawn пішли 2 комплекти.

Подробнее
1 / 1

Цены на Аксессуары для гейминга Steelseries

Аксессуары для гейминга Steelseries
Цена
Джойстик Steelseries PC Controller 3GC (69001)
499
Беспроводной геймпад SteelSeries Stratus Duo (69075)
1 599
Джойстик Steelseries Stratus XL Wireless Gaming Controller (69050)
1 599

Часто задаваемые вопросы про Аксессуары для гейминга Steelseries

💸Сколько стоят Аксессуары для гейминга Steelseries?

Стоимость товаров в категории Аксессуары для гейминга Steelseries в интернет-магазине Цитрус

🛒Какие Аксессуары для гейминга Steelseries лучше купить в 2021 году?

Самые лучшие Аксессуары для гейминга Steelseries в 2021 году по мнению интернет-магазина Цитрус

📢Какие Аксессуары для гейминга Steelseries самые дешевые?

🔥Какие Аксессуары для гейминга Steelseries самые дорогие и относятся к премиум сегменту?