ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ
«Відкриття магазину Цитрус
 у ТРЦ «Україна», м. Херсон»

 
 м. Одеса                                                                                                                                                    «08» листопада 2019 р.

 
1.    Організатор Акції:
1.1.    ТОВ «Цетехно».

2.    Період проведення Акції:
2.1.    Акція з надання знижок триває з «15» листопада 2019 р. по «27» листопада 2019 р. включно.
2.2.    Для участі в Акції з надання знижок необхідно здійснити покупку товару в магазині Цитрус у період з 10:00 «15» листопада 2019 р. до 21:00 «27» листопада 2019 р. включно.
2.3.    Акція по нарахування бонусів триває з «15» листопада 2019 р. по «27» листопада 2019 р. включно. 
2.4.    Для участі в акції з нарахування бонусів необхідно зареєструватися самостійно за спеціальним посиланням або у магазині «Цитрус» у продавця-консультанта з зазначенням свого номеру мобільного телефону в форматі GSM-оператора України у період з 10:00 «15» листопада 2019 р. до 21:00 «27» листопада 2019 р.
2.5.    Акція з акційним фондом триває 16.11.2019 з 16-00 до 18-00.

3.    Місце проведення Акції
3.1.1.     Акція проводиться у магазині «Цитрус», який знаходиться за адресою: м. Херсон, ТРЦ «Україна», проспект Ушакова, 45.

4.    Учасники Акції
4.1.    Участь у Акції можуть прийняти всі дієздатні громадяни України, які в період проведення акції виконали всі вимоги і умови наступних Правил (далі — «Учасники Акції»).
4.2.    Учасниками Акції не можуть бути співробітники і представники Організаторів і будь-якої іншої компанії, залученої до проведення Акції, близькі родичі вищевказаних осіб, а також юридичні особи. 

5.    Умови участі в Акції з нарахування бонусів
5.1.    Клієнти можуть зареєструватися самостійно за посиланням https://s.citrus.ua/bUIqZZ або звернутись до продавців-консультантів магазину «Цитрус» за адресою: м. Херсон, ТРЦ «Київ», просп.Ушакова, 45 у період проведення акції для проведення реєстрації за номером свого мобільного телефону в форматі GSM-оператора України та отримати 500 (П’ятсот бонусних гривень) на першу покупку. Під бонусними гривнями розуміється нарахування бонусів клієнту за програмою лояльності "Цитрус Плюшки".
5.2.    Бонуси нараховуються з «15» листопада по «27» листопада 2019 року включно на бонусний рахунок клієнта.  Бонуси діють до «27» листопада 2019 року включно Невикористані бонуси анулюються і  не можуть бути використані.
5.3.    Бонусами можливо сплатити до 50% вартості товару. Використати бонуси можливо тільки в магазині Цитрус, вказаному в п.3, на всі товари, за винятком cмартфонів, мобільних телефонів,  iPhone, iPad, iMac, MacBook,  ноутбуків, планшетів, фітнес-трекерів Xiaomi mi Band будь-якої серії, подарункових карт і сертифікатів, карти «Гурман», 3G-роутерів і 3G-модемів, стартових пакетів, ваучерів мобільних операторів, переказів, поповнення рахунків і електронних гаманців, гаманців кріпто-валют, PayBox, GlobalMoney, Electrum, PlayStation Plus: підписок на 12 міс./ на 3 міс., Playstation Store поповнення гаманця: картки сплати 2000 грн / картка сплати 500 грн, ліцензійного програмного забезпечення. 
5.4.    При розрахунках бонусами доступні тільки розстрочки до 4 місяців від банків АТ «ОТП Банк», Першого Українського Міжнародного Банку («ПУМБ»), АТ «Альфа-банк», АТ «Укрсіббанк». Організатор акції не несе відповідальності у разі відмови банком клієнту у наданні розстрочки.
5.5.    Бонуси не підлягають грошовій компенсації, не можуть бути передані 3-м особам.
5.6.    Юридичні особи не приймають участь у акції.

6.    Умови участі в Акції з надання знижок
6.1    Клієнти  можуть отримати фіксовану суму знижки на Акційний товар тільки у магазині «Цитрус» за адресою: м. Херсон, ТРЦ «Київ», просп.Ушакова, 45.
6.2    Товар, який приймає участь у Акції наводиться у Додатку №1 до даних Правил.
6.3    Суми знижок, які можуть бути використані для кожної одиниці Акційного товару вказані на https://s.citrus.ua/bUIqZZ  та на спеціальних воблерах у магазині.
6.4    Для участі в Акції необхідно здійснити покупку товару в магазині Цитрус за адресою: м. Херсон, ТРЦ «Київ», просп.Ушакова, 45 у період з «15» листопада 2019 р. до «27» листопада 2019 р. включно.
6.5    Акція не сумісна з іншими діючими акціями, знижками та бонусами.
6.6    У період проведення акції доступні наступні кредитні програми: кредити, розстрочки, оплата частинами згідно діючих умов стандартного кредитного меню для відповідної категорії акційного товару.

7. Умови участі у акції з Акційним фондом
7.1.    Конкурсна програма (конкурси, змагання, вікторина).
7.1.1    Акційний фонд конкурсної програми: 
-    портативна колонка AIR MUSIC FLIP – 1 шт.
-    навушники Xiaomi Redmi Airdots – 1 шт
-    набор інтерактивного пластиліну ЛІПАКА – (Тварини, Птахи) – 2 шт.
7.1.2    Беручи участь у акції, учасники безумовно підтверджують, що відсутні будь-які обмеження медичного та іншого характеру, які перешкоджають приймати участь в акції. Організатор в будь-якому разі не несе відповідальності за травми, отримані учасниками акції, а також фізичний стан учасників акції. Організатор також не провадить будь-яких компенсацій в результаті отримання травм під час проведення акції.
7.1.3    Вважаючи що спортивні змагання передбачають фізичну активність, учасники акції самостійно несуть відповідальність за безпеку обраного взуття і одежі. Організатор акції не забезпечує учасників спортивним взуттям, одежею, іншою екіпіровкою (формою) та не несе відповідальність за будь-які травми, що можуть бути отримані Учасниками.
7.1.4    Всі спортивні питання, пов’язані з проведенням акції вирішує Ведучий і Організатор акції одноосібно. Прийняте рішення не підлягає оскарженню учасниками акції і являється остаточним
7.1.5    Ведучий від Організатора проводить конкурсну програму (конкурси, змагання, вікторину)  серед усіх присутніх учасників акції. Той з учасників, хто переможе у конкурсах або вірно першим відповість на питання ведучого, стає володарем однієї відповідної одиниці товару із Акційного фонду. Таким чином Ведучий оголошує 4 (чотирьох) володарів товару із Акційного фонду.
7.1.6    Отримати відповідний товар з Акційного фонду за 1 (одну грн). кожний з оголошених володарів може у магазині «Цитрус» за адресою: м. Херсон, ТРЦ «Київ», просп.Ушакова, 45 після надання наступних документів: копії свого паспорта, копії ідентифікаційного коду, розписки про отримання відповідної одиниці Акційного фонду і фото з ним.
7.1.7    У разі якщо володар не отримає товар з акційного фону до 04.12.2019, буде вважатись що він добровільно відмовився від отримання та не може претендувати на отримання будь-якої компенсації, у тому числі – грошової. В такому випадку товар з акційного фонду залишаються у власності Організатора акції.
7.2.    Конкурс з Huawei P30 Pro 6/128 Gb.
7.2.1    Акційний фонд конкурсу: смартфон Huawei P30 Pro 6/128 Gb – 1 шт.
7.2.2    Кожен учасник акції може взяти участь в акції лише один раз шляхом реєстрації через сканування QR-коду, який  розміщено на флаєрах, на фасаді магазину у ТРЦ «Київ», просп.Ушакова, 45 до 16.11.2019 до 16-00. Учасник обов’язково повинен заповнити усі поля електронної анкети.
7.2.3    За допомогою ресурсу Random.org серед усіх присутніх зареєстрованих учасників акції буде визначено одного власника смартфону Huawei P30 Pro 6/128 Gb за 1 (одну) гривню.
7.2.4    Підтвердити свою участь та стати власником смартфон Huawei P30 Pro 6/128 Gb учасник має в момент визначення володаря шляхом присутності біля сцени та відповіддю на телефонний дзвінок Ведучого від Організатора. 
7.2.5    У випадку якщо учасник акції не відповість на телефонний дзвінок Ведучого від Організатора протягом трьох хвилин, вважається, що учасник акції добровільно відмовився від участі в акції та не може претендувати на отримання будь-якої компенсації, у тому числі грошової. Ведучий від Організатора за допомогою ресурсу Random.org обирає наступного володаря. 
7.2.6    Отримати смартфон Huawei P30 Pro 6/128 Gb за 1 (одну) гривню володар може у магазині «Цитрус» за адресою: м. Херсон, ТРЦ «Київ», просп.Ушакова, 45  після надання наступних документів: копії свого паспорта, копії ідентифікаційного коду, розписки про отримання смартфону і фото з ним.
7.2.7     У випадку якщо володар не отримає смартфон до 04.12.2019, буде вважатись що він добровільно відмовився від отримання та не може претендувати на отримання будь-якої компенсації, у тому числі – грошової. В такому випадку смартфон Huawei P30 Pro 6/128 Gb  залишається у власності Організатора акції.

8.    Права та обов’язки Організатора та Учасників акції
8.1.    Організатор має право в одностороньому порядку у будь-який час змінювати визначення учасників, склад заохочень, призупиняти, відновлювати, припиняти умови цих Правил і проведення Акції. Повідомлення про доповнення або зміну цих Правил, умов проведення Акції розміщується на Інтернет сторінці Організатора https://www.citrus.ua 
8.2.    Організатор Акції і залучені ним треті особи не несуть відповідальність в випадку настання форс-мажорних обставин, таких як стихійне лихо, пожежа, паводок, воєнні дії будь-якого характеру, блокади, зміни у поточному законодавстві, які діють на території проведення Акції, інші непідконтрольні Виконавцю/Організатору Акції і залучених їм третіх осіб.

9.    Інші умови
9.1.    У разі неоднозначного тлумачення цих Правил та / або виникнення спірних питань та / або питань неврегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором. Рішення Організатора є остаточним і оскарженню не підлягає.
9.2.    Учасники Акції дають згоду на проведення фото та / або відеозйомки з їх участю в рамках проведення Акції, використання свого імені, прізвища, фотографії, інтерв'ю або інших матеріалів про них в маркетингових цілях. У тому числі право публікації їх імені та фотографій в мережі інтернет, засобах масової інформації, друкованих виданнях, аудіо та відеоматеріалах, без обмеження по території і термінами такого використання. Таке використання не компенсується (не оплачується) Організаторами або третіми особами.
9.3.    Своєю участю в Акції Учасники Акції підтверджують повну згоду з усіма умовами, викладеними в цих Правилах, а також зобов'язуються виконувати ці Правила.

Додаток № 1 к п. 6.2. Правил Акції ««Відкриття магазину Цитрус  у ТРЦ «Україна», м. Херсон» від 08.11.2019 
Список акційного товару, на який діють акційні знижки з 15.11 до 27.11.2019 р.