Очиститель одежды Clothes Cleaner (White)

Код: 641731

Просто. Компактно. Жодної шерсті

Шукаєте швидкий та зручний спосіб зібрати з одягу шерсть домашніх тварин та пил? Очищувач Clothes Cleaner зробить ваше вбрання бездоганним за кілька рухів. Його вбудований валик притягує до себе все дрібне сміття, залишаючи чисту тканину.

Особливості:

  • Компактні габарити
  • Очищення під проточною водою
  • Стильний дизайн

Для бездоганного вигляду

Очищувач одягу створений для швидкого видалення шерсті домашніх тварин та пилу. Просто розкрийте Clothes Cleaner й проведіть по тканині, яку необхідно очистити. Дрібні частинки притягуються до валика – і ваш одяг знову виглядає чудово.

Легке очищення

Очисник одягу не вимагає особливого догляду та заміни витратних матеріалів. Видалити сміття з очищувального валика можна просто промивши його під проточною водою, не використовуючи агресивні мийні засоби. Після миття пристрій необхідно просушити, залишивши у відкритому вигляді.

Стильний дизайн

Зовнішній вигляд Clothes Cleaner нікого не залишить байдужим. На передній частині його корпусу намальована котяча мордочка. Це символізує основний профіль очищувача, покликаного боротися з шерстю домашніх улюбленців. Колірна палітра дозволяє підібрати аксесуар на свій смак.

Очиститель одежды Clothes Cleaner (White)