Більше яскравих емоцій з новим магазином Цитрус у Кривому Розі!

1963 просмотров


 

Мережа магазинів Цитрус поповнилася другим магазином в Кривому Розі (Дніпропетровська область).

28 вересня в торгово-розважальному комплексі «Сонячна Галерея» за адресою пл. 30-річчя Перемоги, 1 відбулося урочисте відкриття магазину Цитрус!
Магазин став другим в Кривому Розі, перший Цитрус з травня 2018 року відкритий для відвідувачів в ТРК Victory Plaza.На площі 340 кв. м крім традиційних зон зі смартфонами, ноутбуками, планшетами та TV клієнтів чекає ще більше комфорту і сервісу.
Вам не вдасться пройти повз популярних тематичних зон, в яких можна оцінювати й тестувати всі товари. Розумний будинок, фітнес і здоров'я, персональний електротранспорт, зона геймингу, акустики і дитячий майданчик, щоб малюки не нудьгували, поки їх батьки зайняті покупками. У масажній зоні можна розслабитися і перепочити.

Цитрус - це не просто магазин, це місце, куди можна приходити за яскравими емоціями і новими враженнями. Тут кожен день є чому здивуватися, зробити життя ще яскравішим, насиченим і цікавим. Тому що в Цитрусі ви завжди отримаєте більше!

Welcome в новенький Цитрус! Це місце зустрічі з майбутнім!

Чекаємо на вас в новому магазині за адресою: Кривий Ріг, ТРК «Сонячна Галерея», пл. 30-річчя Перемоги, 1 (перший поверх).