Офіційний продаж нових iPhone 2018 почнеться в першій половині жовтня за ціною від 29 999 гривень

2517 просмотров 

12 вересня зі сцени Театру Стіва Джобса компанія Apple презентувала чотири нових пристроїв, оновивши лінійку смартфонів і представивши нове покоління розумних годинників. Компанія «Цитрус», лідер ринку з продажу техніки Apple в Україні, впевнена в тому, що 4-й квартал 2018 року на українському IT ринку пройде під знаком Apple в силу виходу відразу трьох унікальних моделей iPhone і революційних Apple watch 4 покоління, що відкривають нову еру і нові можливості для користувачів..

 
 

Найважливіше

Нові iPhone Xs і iPhone Xs Max об'єднують в собі кращі якості iPhone X і iPhone 8, значно перевершуючи їх за можливостями. Збільшені діагоналі дисплеїв iPhone розширюють зручність роботи цих смартфонів, зберігаючи звичний для користувачів комфорт і практичність в повсякденному використанні, помножені на еталонний в галузі дизайн. Ще одна модель носить ім'я iPhone Xr і володіє більш доступною ціною з тією ж високою продуктивностю. В iPhone 2018 року використовується новітній процесор Apple A12 Bionic з додатковим модулем для машинного навчання. Його поява дозволяє вивести на новий рівень якість фото- і відеозйомки, і відкрити можливості для ігор з технологією доповненої реальності. А новий технологічний процес виробництва процесора забезпечує не тільки зростання продуктивності, але і помітне зниження енергоспоживання новинок. В розумних годинниках 4 покоління збільшена площа дисплея, кардинально перероблений інтерфейс, на якому тепер відображається більше корисної інформації. Справжній прорив в сфері захисту здоров'я - використання спеціального нового датчику, за допомогою якого годинники навчилися замірювати електрокардіограму серця.

 

На думку Цитрус три нові моделі iPhone і революційні розумні годинники гарантовано забезпечать зростання продажів на українському IT ринку в 4-му кварталі 2018 року на 90% + в порівнянні з попереднім роком, запропонувавши покупцям ще більшу свободу вибору.

Згідно з даними панельного дослідження Point of Sales Tracking, компанії Gfk Ukraine, продажі iPhone в 4 кварталі 2017 року зросли, порівняно з 2016 роком, на 55% в грошовому вираженні. При цьому продажі в Цитрусі за аналогічний період зросли на 90%, що на 45% вище середнього по ринку. Цього року Цитрус прогнозує початок офіційних продажів нових iPhone 2018 у першій половині жовтня цього року. На думку експертів Цитрус, iPhone XR буде починатися від 29 999 грн, iPhone XS - від 39 999 грн, iPhone XS Max - від 44 999 грн. Apple Watch в алюмінієвому корпусі будуть представлені за ціною від 13 990 грн, і на ринок повернулася модель в сталевому корпусі за ціною від 22 990 грн.

 
 

iPhone XS і iPhone XS Max - герої великого екрану

Чудові iPhone Xs і iPhone Xs Max мають неймовірно міцні AMOLED-дисплеї Super Retina з діагоналлю 5.8 і 6.5 дюймів. Приголомшливий безрамковий дизайн дозволив не просто зберегти, а навіть зменшити розміри смартфона - фізичні розміри iPhone Xs Max з діагоналлю 6.5 дюйма менше, ніж у торішнього iPhone 8 Plus з діагоналлю 5.5 дюйма. Інноваційний процесор Apple A12 Bionic оптимізований для нових викликів у вигляді ігор з доповненою реальністю і фотозйомкою. Він відкриває простір для творчості і вражаючих результатів навіть в умовах складного освітлення. Обидва нових смартфона використовують подвійну камеру з оптичною стабілізацією. При фотографуванні процесор виконує до трильйона операцій в секунду, застосовуючи складні алгоритми обробки зображення - все заради захоплюючих дух фотографій. Зйомка проти сонця, зйомка на воді або снігу - все це тепер не проблема для власників iPhone Xs і iPhone Xs Max! Найвища продуктивність процесора A12 Bionic буде користуватися попитом в іграх з доповненою реальністю, що вимагають значних обчислювальних потужностей, на які здатні тільки ці смартфони. Вперше в історії смартфони Apple отримали захист по класу IP68, при якому можна занурювати телефон на глибину до 2 метрів протягом 30 хвилин - Apple гарантує, що смартфони добре витримують пролиті на них чай, каву або газовану воду. Залишити заявку на покупку можна на сайті Цитрус:
 

Apple iPhone Xs
Apple iPhone Xs Max
 
 

iPhone XR - втілення краси та інтелекту

Прекрасно доповнює нову лінійку смартфонів Apple 2018 року iPhone Xr з діагоналлю екрана 6.1 дюйма. Apple називає його дисплей Liquid Retina кращим екраном в галузі, що безперечно і точно передає колір. iPhone Xr зберігає традиції дизайну, закладені попередніми поколіннями iPhone і пропонує шість варіантів кольору корпусу з алюмінію і скла-білий, чорний, блакитний, жовтий, кораловий і червоний. Але при цьому разюче відрізняється від своїх попередників безрамковим дизайном, при цьому перевершуючи за продуктивностю торішній iPhone X у вісім разів! - Процесор A12 Bionic виробляє 5 трильйонів операцій в секунду, тоді як торішній A11 Bionic, що використовується в iPhone X здатний на 600 мільярдів операцій в секунду. iPhone Xr підтримує фірмову систему ідентифікації по обличчю користувача FaceID. Залишити заявку на покупку можна на сайті Цитрус:
 

Apple iPhone Xr
 
 

Apple Watch 4 покоління

Найсерйозніші перетворення відбулися в лінійці розумних годин Apple c моменту їх виходу на ринок. Вони стали більше - замість версій з 38 і 42 мм тепер будуть годинник з 40 і 44 мм ремінцями. Площа дисплея зросла на 35%, що разом з новим переробленим інтерфейсом дозволило значно збільшити кількість корисної інформації на екрані і розробити принципово нові варіанти візуалізації цифрових циферблатів. Новий 64-бітний двоядерний процесор S4 дозволив вдвічі збільшити продуктивність годинників. Справжнім проривом стало визначення електрокардіограми серця, для якої годинники отримали новий спеціалізований сенсор. Дані ЕКГ можуть бути збережені у вигляді PDF-файлу і відправлені до лікаря. Значно підвищилася точність визначення активності користувача - тепер годинники здатні розпізнавати підйом по сходах і визначати падіння користувача. Остання функція може бути дуже корисною для людей, які потребують додаткового догляду - якщо протягом 60 секунд після падіння користувача годинник не зареєструє рухів, то автоматично відправить повідомлення про це на заздалегідь встановлений номер телефону. Залишити заявку на покупку можна на сайті Цитрус:
 

Apple Watch Series 4