3D ручка 3Doodler Create Gold (3DOOD-CRE-BUTTER-EU)

Код: 614413
7 товарів Gold
колір Gold
 • Blue
  1 899 грн
 • Blue
  1 899 грн
 • Gold
  1 899 грн
 • Grey
  1 899 грн
 • Light Green
  1 899 грн
 • Pink
  1 899 грн
 • Yellow
  1 899 грн
Кешбек 37 грн
2 299 грн
- 17 %
Ваша знижка 400 грн
2 299 грн
1 899 грн
Кешбек 37 грн
від 76 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 6 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  3D-ручка — це інструмент, здатний малювати в повітрі. Чари, подумаєте ви, але ні, це всього лише технологічний прорив в галузі 3D-моделювання.

   

  3Doodler Create — це найінноваційніша версія 3D-ручки. Компактна та легка у використанні ручка 3Doodler Create виштовхує розігрітий пластик, який охолоджується практично миттєво та перетворюється в тверду, стійку структуру.

   

   

  Ручка має 2 швидкості та 2 температурні режими. Завдяки такому налаштуванню температури, ручка дає змогу малювати лінії рівніше, а пластик рідше засмічує сопло. На корпусі розташовано індикаторний світлодіод, який вже через хвилину після увімкнення, просигналізує про готовність ручки до створення виробу.


  Завдяки вдосконаленій системі подачі пластику, вироби виходять більш гладкими та деталізованими. 3Doodler Create зручно і легко тримати в руці. А алюмінієвий корпус в поєднанні з квадратною формою надають ручці дійсно стильний зовнішній вигляд.


  На корпусі розташовані м'які гумові кнопки. Для створення тривимірних об'єктів за допомогою 3D-ручки використовуються стрижні з ABS і PLA-пластику, які добре приклеюються до паперу, скла, металевої та інших типів поверхонь, що дає змогу використовувати цю ручку для різних проектів, створення масштабних моделей або декорування елементів! PLA-пластик виготовляється з натуральної сировини, він безпечний і абсолютно нетоксичний.

   

   

  Стрижні з PLA-пластику мають низьку температуру плавлення, отже, вони швидко застигають, що робить малювання легшим. ABS-пластик підходить для моделювання великих, об'ємних фігур. При роботі з цим видом пластику необхідно стежити за температурним режимом, щоб не перегріти та не деформувати виріб.


  При нагріванні цей пластик має хороший рівень липучості, що дає змогу використовувати його для склеювання будь-яких елементів фігури. З ручкою 3Doodler Create можливості безмежні! Чи то початківець, чи професіонал — з такою ручкою можна створити будь-який 3D-виріб.

  3D ручка 3Doodler Create Gold (3DOOD-CRE-BUTTER-EU)
  Кешбек 37 грн
  2 299 грн
  - 17 %
  Ваша знижка 400 грн
  2 299 грн
  1 899 грн
  Кешбек 37 грн
  від 76 грн/міс