Citrus Logo Image
Все про товар
Характеристики
Аксесуари
Фото
Лишити вiдгук
Питання-відповіді2

3D ручка Magic Pen (Blue)

Код:611830
3D ручка Magic Pen (Blue) фото
3D ручка Magic Pen (Blue) фото
3D ручка Magic Pen (Blue) фото
3D ручка Magic Pen (Blue) фото
3D ручка Magic Pen (Blue) фото
1 / 5
Архiв

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок

Magic Pen - найлегша 3D-ручка в світі

Magic Pen - нова, сучасна 3D-ручка III-го покоління, яка відкриє перед вами унікальні можливості створення яскравих і об'ємних малюнків. За допомогою ручки ви навчитесь помахом чарівної палички «оживляти» намальованих персонажів, тварин та інші іграшки. А також створите безліч оригінальних і барвистих сувенірів.

Проста і надзвичайно легка ручка, вагою всього 55 г, буде особливо зручною для вашої дитини. Підставка-тримач, яка також входить в комплект, зробить користування ручкою ще більш комфортним.  

Переваги Magic Pen

З Magic Pen ваші картини можуть оживати прямо «з повітря». Тобто, за допомогою 3D-ручки можна малювати не тільки на папері або іншій пласкій поверхні, але також, в повітрі.

Створюйте об'ємні картини, каркасні форми або окремі елементи для майбутніх виробів! Робота від мережі дозволяє творити ручкою протягом довгого часу. 

Принцип роботи

Створення композицій з Magic Pen здійснюється за допомогою ABS або PLA пластику. Пластик завантажується в корпус ручки.

Після натискання кнопки «Старт» «диво» готове до того, щоб втілитися в життя. Моделі створюються методом розплавлення та видавлювання пластику з сопла діаметром 0.4 мм. Швидкість видавлювання пластика регулюється.

 

 

LCD-дисплей та цифрове керування швидкістю

Нова модель оснащена LCD-дисплеєм. Зручний дисплей та наявність 8-ми швидкісних режимів спрощують контроль над процесом друку.

Завдяки інтелектуальному керуванню процесом ви зможете виконувати складні малюнки високої точності. При цьому відсутня необхідність постійно тиснути на кнопку регулювання швидкостей видавлювання пластику.

Вдосконалене сопло

Сопло ручки виготовлене за новою технологією, завдяки якій у Magic Pen з'явилось кілька переваг: 

  • Зменшено ймовірність засмічення сопла; 
  • Покращена безпечність, оскільки при більш низькій температурі сопла, зменшується ймовірність отримання опіків від дотику до нього.

Автоматична система оповіщення

При підключенні Magic Pen до мережі праворуч від екрану загоряється жовтий індикатор. Під час нагрівання сопла зліва від екрану горить червоний індикатор. При нагріванні до потрібної температури його колір змінюється на зелений. 

Режим сну

Якщо протягом 2-х хвилин ви не робите ніяких маніпуляцій з ручкою, Magic Pen переходить в режим сну.

Найпопулярніші запити в категорії 3D ручка Magic Pen (Blue)