Citrus Logo Image
Все про товар
Характеристики
Аксесуари
Фото
Лишити вiдгук
Задати питання

Фотополімерна смола XYZprinting для 3D-друку UV Resin 500*2 (Blue) RUGNRXTW21K

Код:609980
Фотополімерна смола XYZprinting для 3D-друку UV Resin 500*2 (Blue) RUGNRXTW21K фото
Архiв

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок
Фотополімерні смоли різних кольорів і текстур виробляються спеціально для 3D-принтерів серії XYZprinting Nobel, що дозволяє друкувати різні фігури та деталі. Спеціальний склад, який твердне від точної лазерної стереолітографічної системи, дозволяє точно відтворити будь-які елементи проекту. Цей матеріал ідеально підходить для створення художніх об'єктів, конструкційних елементів та інших виробів, що відрізняються високою точністю і складною формою поверхні. Він дозволяє без труднощів реалізувати новаторські, складні проекти і художні задуми.

Фотополімерна рідка смола

Вбудована прецизійна стереолітографічна система з УФ-лазером послідовно формує зі смоли об'єкт з гладкою поверхнею. Цей метод дозволяє створювати чудові об'єкти, що нагадують скло і дорогоцінні камені з різними фізичними властивостями.

 

Смарт-пляшка зі смолою XYZprinting

Для установки пляшки достатньо виконати три прості кроки: замінити кришку, вставити пляшку в принтер, під'єднати трубку. Принтер визначає колір, матеріал і кількість смоли, що залишилася. Він автоматично заповнює бак і точно підлаштовує параметри лазера для прецизійного формування складних елементів виробу.

 

Набір фотополімерної смоли XYZprinting для стереолітографії

В коробку упаковані дві пляшки з фотополімерною смолою XYZprinting. Цього обсягу смоли досить для друку декількох об'єктів. Набір дозволяє не турбуватися про брак матеріалу в процесі друку. Кожна пляшка містить 500 г смоли, завдяки чому не доведеться зберігати залишки невикористаного матеріалу після друку.

 

Точна передача найскладніших деталей

Завдяки особливій технології друку стереолітографія з використанням УФ-твердої смоли набагато краще підходить для друку складних виробів, ніж друк полімерною ниткою. Фотополімерна смола XYZprinting різних кольорів і текстур дозволяє друкувати вироби, що відрізняються бездоганною поверхнею і високою довговічністю. Рідка смола дозволяє точно відтворювати внутрішні і зовнішні деталі та використовувати менше опорних елементів. Довговічність роздрукованих об'єктів досягається за рахунок 100-го затверднення матеріалу.
 

Фотополімерна смола XYZprinting дозволяє створювати 3D-об'єкти бездоганної форми

Друк з використанням фотополімерної смоли забезпечує точність в четверту частину товщини людської волосини. Тому, дана технологія користується популярністю у ювелірів і майстрів подарункових виробів.


Рекомендується використовувати додатковий бак для смоли іншого кольору і текстури. Це дозволить швидко і легко змінювати смолу між друком різних об'єктів, не втрачаючи ні краплі смоли, що залишилася, підвищити якість друку та запобігти змішуванню смол різних кольорів або текстур.