Нитка ABS XYZPrinting 600g для da Vinci + картридж (Green) RF10XXEU05J

Код: 617866
8 товарів Зелений
колір Зелений
 • Жовтий
  999 грн
 • Зелений
  999 грн
 • Зелений
  999 грн
 • Помаранчевий
  999 грн
 • Рожевий
  999 грн
 • Темно фіолетовий
  999 грн
 • Фіолетовий
  999 грн
 • Фіолетовий
  999 грн
Кешбек 19 грн
999 грн
Кешбек 19 грн
від 40 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  На сьогоднішній день двома основними матеріалами пластика для 3D друку є PLA і ABS пластик. Ці матеріали для 3D-ручок вже давно зарекомендували себе на ринку. Вони використовуються для створення об'ємних виробів за допомогою технології пошарового нарощування матеріалу. Обидва види пластика можуть приймати будь-які форми, але між ними є кілька суттєвих відмінностей.

   

  ABS-пластик

  ABS (акрилонітрілбутадієнстірол) - один з найбільш використовуваних видів пластику для 3D друку. Завдяки своєму складу, пластикова нитка ABS має високі показники механічної міцності, ударостійкості та жорсткості. Пластичність ABS дозволяє легко створювати елементи різних з'єднань або кріплення. Має більш високу температура плавлення, ніж в PLA.


  Палітра кольорів у пластиків ABS широка: від класичних до тих, що світяться в темряві. Проте, прозорих і більш глянцевих є більше в PLA-пластиці. ABS- пластик має насичений "щільний" колір . Наприклад, навіть прозорий ABS має каламутний колір.


  ABS стійкий до дії вологи, мастил, розчинів неорганічних солей, кислот, лугів, жирів та вуглеводнів. Роботи, виконані пластиком ABS міцні і стійкі - їх можна мити, протирати побутовою хімією, вони міцні та довговічні.

  PLA-пластик

  PLA (Полилактид) — це біорозкладаний термопластичний полімер, який виробляється з поновлюваних ресурсів, таких як цукровий очерет або кукурудзяний крохмаль.


  Має приємний вигляд виробів і можливість виробництва прозорих частин. PLA-пластик має низьку температуру плавлення. У порівнянні з ABS, PLA-пластик менш схильний до деформації.

   

  Головна перевага PLA-пластику в тому, що він не токсичний. Його можна безпечно застосовувати для виготовлення іграшок та інших виробів. З PLA-пластика, як і з ABS можна надрукувати різні прототипи виробів. Але під час друку саме PLA-пластиком - вироби будуть мати набагато більш завершений і деталізований вигляд.

   

  Детальніше про XYZ ABS 600g

  Даний пластик відрізняється цілим списком позитивних якостей, які роблять його кращим і найбільш часто використовуваним матеріалом для роботи. Він практично не схильний до ефекту старіння. Цей еластичний матеріал здатний протистояти ударам, а також не підпадає під вплив агресивних миючих засобів або лугів. А головне - він здатний забезпечити найкращу якість друку.

  Нитка ABS XYZPrinting 600g для da Vinci + картридж (Green) RF10XXEU05J
  Кешбек 19 грн
  999 грн
  Кешбек 19 грн
  від 40 грн/міс