Citrus Logo Image
Все про товар
Характеристики
Аксесуари
Фото
Лишити вiдгук
Задати питання

Нитка PLA для 3D принтера Panospace (Purple) PS07

Код:622210
Нитка PLA для 3D принтера Panospace (Purple) PS07 фото
Нитка PLA для 3D принтера Panospace (Purple) PS07 фото
1 / 2
Архiв

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок

На сьогоднішній день двома основними матеріалами пластика для 3D-ручок і принтерів є PLA і ABS пластик. Ці матеріали вже давно зарекомендували себе на ринку. Вони використовуються для створення об'ємних виробів за допомогою технології пошарового нарощування матеріалу. Обидва види пластика можуть приймати будь-які форми, але між ними є кілька суттєвих відмінностей.

 

PLA-пластик

PLA  (Полілактид) - це біорозкладаний термопластичний полімер, який виробляється з поновлюваних ресурсів, таких як цукровий очерет або кукурудзяний крохмаль.


Має приємний вигляд виробів і можливість виробництва прозорих частин. PLA-пластик має низьку температуру плавлення. У порівнянні з ABS, PLA-пластик менш схильний до деформації.


Головна перевага PLA-пластика в тому, що він не токсичний. Його можна безпечно застосовувати для виготовлення іграшок та інших виробів. З PLA-пластика, як і з ABS можна надрукувати різні прототипи виробів. При друці саме PLA-пластиком вироби будуть мати набагато більш завершений і деталізований вид.

Нитка PLA для 3D принтера Panospace

Нитка виготовлена ​​з екологічно чистих матеріалів, що забезпечує високу якість друку, безпеку, хороший матеріал та міцність. Підходить навіть для складних моделей.


Заміна нитки для 3D принтера Panospace дуже проста. Ви натискаєте "вивантажити нитку" на сенсорному екрані і чекаєте кілька секунд. Змінюєте нитку, а потім натискаєте «Завантаження нитки». Нова нитка тепер готова до використання. Все, що вам потрібно зробити, це направити нитку в екструдер і вийти з нього.