Нитка PLA XYZPrinting 600g для da Vinci (Tangerine) RFPLBXEU07E

Код: 609986
Кешбек 19 грн
999 грн
Кешбек 19 грн
від 40 грн/міс
Доставка в загрузка...
  обмін/повернення товару протягом 14 днів

  На сьогоднішній день двома основними матеріалами пластика для 3D-ручок і принтерів є PLA і ABS пластик. Ці матеріали вже давно зарекомендували себе на ринку. Вони використовуються для створення об'ємних виробів за допомогою технології пошарового нарощування матеріалу. Обидва види пластика можуть приймати будь-які форми, але між ними є кілька суттєвих відмінностей.

   

  ABS-пластик

  ABS (Акрилонітрілбутадієнстірол) - один з найбільш використовуваних видів пластику для 3D-ручок. Завдяки своєму складу, пластикова нитка ABS має високі показники механічної міцності, ударостійкості та жорсткості. Пластичність ABS дозволяє легко створювати елементи різних з'єднань або кріплення. Має більш високу температура плавлення, ніж в PLA.


  Палітра кольорів пластиків ABS широка: від класичних до тих, що світяться в темряві. Проте, прозорих і більш глянцевих переважна більшість саме в PLA-пластиці. ABS- пластик має насичений колір. На відміну від прозорого ABS, який має каламутний колір.


  ABS стійкий до дії вологи, мастил, розчинів неорганічних солей, кислот, лугів, жирів і вуглеводнів. Роботи, виконані пластиком ABS міцні і стійкі - їх можна мити, протирати побутовою хімією, вони міцні та довговічні.

   

   

  PLA-пластик

  PLA  (Полілактид) - це біорозкладаний термопластичний полімер, який виробляється з поновлюваних ресурсів, таких як цукровий очерет або кукурудзяний крохмаль.


  Має приємний вигляд виробів і можливість виробництва прозорих частин. PLA-пластик має низьку температуру плавлення. У порівнянні з ABS, PLA-пластик менш схильний до деформації.

   

   

  Головна перевага PLA-пластика в тому, що він не токсичний. Його можна безпечно застосовувати для виготовлення іграшок та інших виробів. З PLA-пластика, як і з ABS можна надрукувати різні прототипи виробів. При друці саме PLA-пластиком вироби будуть мати набагато більш завершений і деталізований вигляд.

   

   

  Детальніше про XYZ PLA 600g

  Нитка PLA-пластика виготовлена з екологічно чистих матеріалів, що забезпечує високу якість друку, безпеку, хороший матеріал та міцність. Підходить для складних моделей. Має також низький рівень усадки матеріалу, однаковий діаметр.

  Нитка PLA XYZPrinting 600g для da Vinci (Tangerine) RFPLBXEU07E
  Кешбек 19 грн
  999 грн
  Кешбек 19 грн
  від 40 грн/міс