Нитка 3Doodler PLA PL-MIX13 (25 шт)

Код: 614418
5 товарів PL-MIX13
колір PL-MIX13
 • PL-MIX13
  219 грн
 • PL-MIX14
  219 грн
 • PL-MIX17
  219 грн
 • PL-MIX8
  219 грн
 • PL-MIX9
  219 грн
Кешбек 4 грн
349 грн
- 37 %
Ваша знижка 130 грн
349 грн
219 грн
Кешбек 4 грн
Доставка в загрузка...
  обмін/повернення товару протягом 14 днів

  На сьогоднішній день двома основними матеріалами пластика для 3D-ручок є PLA і ABS пластик. Ці матеріали для 3D-ручок вже давно зарекомендували себе на ринку. І використовуються для створення об'ємних виробів - за допомогою технології пошарового нарощування матеріалу. Обидва види пластика можуть приймати будь-які форми, але між ними є кілька суттєвих відмінностей.

   

  ABS-пластик

  ABS (Акрилонітрілбутадієнстірол) - один з найбільш використовуваних видів пластику для 3D-ручок. Завдяки свойому складу, пластикова нитка ABS має високі показники механічної міцності, ударостійкості і жорсткості. Пластичність ABS дозволяє легко створювати елементи різних з'єднань і кріплень. Більш висока температура плавлення, ніж в PLA.


  Кольорова палітра пластиків ABS широка, від класичних до тих, що світяться в темряві. Але прозорих і більш глянцевих більше в PLA-пластиці. ABS- пластик має насичені кольои, вони всі "щільні". І навіть прозорий ABS має каламутний колір.


  ABS стійкий до дії вологи, мастил, розчинів неорганічних солей, кислот і лугів, жирів і вуглеводів. Роботи, що виготовлені з пластику ABS міцні і стійкі - їх можна мити, протирати побутовою хімією, вони міцні та довговічні.

   

   

  PLA-пластик

  PLA (Полілактид) - це біорозкладаний термопластичний полімер, який виробляється з поновлюваних ресурсів, таких як цукровий очерет або кукурудзяний крохмаль.


  Приємний глянцевий вигляд виробів і можливість виробництва прозорих частин. PLA-пластик має низьку температуру плавлення. У порівнянні з ABS, PLA-пластик менш схильний до деформації.

   

   

  Головна перевага PLA-пластика в тому, що він нетоксичний. Його можна безпечно застосовувати для виготовлення іграшок та інших виробів.Із PLA-пластика, як і з ABS, можна надрукувати різні прототипи виробів. Але при друку саме PLA-пластиком - вироби будуть мати набагато більш завершений і деталізований вигляд.

   

  Детальніше про 3Doodler PLA PL-MIX13

  Нитка PLA-пластика виготовлена з екологічно чистих матеріалів, що забезпечує високу якість друку і безпеку. Хороший матеріал і міцність. Підходить для складних моделей. Низький рівень усадки матеріалу, однаковий діаметр.

  Нитка 3Doodler PLA PL-MIX13 (25 шт)
  Кешбек 4 грн
  349 грн
  - 37 %
  Ваша знижка 130 грн
  349 грн
  219 грн
  Кешбек 4 грн