Citrus Logo Image
Все про товар
Характеристики
Аксесуари
Фото
Лишити вiдгук
Задати питання

Нитка ESUN ABS 1,75 (колір на вибір 20 м)

Код:607713
Нитка ESUN ABS 1,75 (колір на вибір 20 м) фото
Нитка ESUN ABS 1,75 (колір на вибір 20 м) фото
Нитка ESUN ABS 1,75 (колір на вибір 20 м) фото
Нитка ESUN ABS 1,75 (колір на вибір 20 м) фото
Нитка ESUN ABS 1,75 (колір на вибір 20 м) фото
Нитка ESUN ABS 1,75 (колір на вибір 20 м) фото
1 / 6
Кредит 0,01% до 25 платежів
Вітринний зразок
Отримай кешбек 5% від Альфа-Банк
Наявність уточнює менеджер
99
-20%
Вигода 20 ₴
79
від 4 ₴ / міс
Слідкувати за ціною в Telegram
Доставка
Ваше місто

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок

На сьогоднішній день двома основними матеріалами пластика для 3D-ручок є PLA і ABS пластик. Ці матеріали для 3D-ручок вже давно зарекомендували себе на ринку. І використовуються для створення об'ємних виробів - за допомогою технології пошарового нарощування матеріалу. Обидва види пластика можуть приймати будь-які форми, але між ними є кілька суттєвих відмінностей.

 

 

ABS-пластик

ABS (Акрилонітрілбутадієнстірол) - один з найбільш використовуваних видів пластику для 3D-ручок. Завдяки свойому складу, пластикова нитка ABS має високі показники механічної міцності, ударостійкості і жорсткості. Пластичність ABS дозволяє легко створювати елементи різних з'єднань і кріплень. Більш висока температура плавлення, ніж в PLA.


Кольорова палітра пластиків ABS широка, від класичних до тих, що світяться в темряві. Але прозорих і більш глянцевих більше в PLA-пластиці. ABS- пластик має насичені кольои, вони всі "щільні". І навіть прозорий ABS має каламутний колір.


ABS стійкий до дії вологи, мастил, розчинів неорганічних солей, кислот і лугів, жирів і вуглеводів. Роботи, що виготовлені з пластику ABS міцні і стійкі - їх можна мити, протирати побутовою хімією, вони міцні та довговічні.

 

 

PLA-пластик

PLA (Полілактид) - це біорозкладаний термопластичний полімер, який виробляється з поновлюваних ресурсів, таких як цукровий очерет або кукурудзяний крохмаль.


Приємний глянцевий вигляд виробів і можливість виробництва прозорих частин. PLA-пластик має низьку температуру плавлення. У порівнянні з ABS, PLA-пластик менш схильний до деформації.

 

 

Головна перевага PLA-пластика в тому, що він не токсичний. Його можна безпечно застосовувати для виготовлення іграшок та інших виробів.Із PLA-пластика, як і з ABS, можна надрукувати різні прототипи виробів. Але при друку саме PLA-пластиком - вироби будуть мати набагато більш завершений і деталізований вигляд.

Детальніше про ESUN ABS 175

Даний пластик відрізняє цілий список позитивних якостей, які роблять його одним з кращих матеріалів, який часто використовують для роботи. Він практично не схильний до ефекту старіння. Цей еластичний матеріал здатний протистояти ударам, а також не підпадає під вплив агресивних миючих засобів і лугів. А головне, він здатний забезпечити найкращу якість друку.