Нитка Sunlu PLA 1.75 (колір на вибір 10 м)

Код: 624695
69 грн
- 29 %
Ваша знижка 20 грн
69 грн
49 грн
Доставка в загрузка...
  обмін/повернення товару протягом 14 днів

  На сьогоднішній день двома основними матеріалами пластика для 3D-ручок є PLA і ABS пластик. Ці матеріали для 3D-ручок вже давно зарекомендували себе на ринку. І використовуються для створення об'ємних виробів - за допомогою технології пошарового нарощування матеріалу. Обидва види пластика можуть приймати будь-які форми, але між ними є кілька суттєвих відмінностей.

   

  ABS-пластик

  ABS (Акрилонітрілбутадієнстірол) - один з найбільш використовуваних видів пластику для 3D-ручок. Завдяки свойому складу, пластикова нитка ABS має високі показники механічної міцності, ударостійкості і жорсткості. Пластичність ABS дозволяє легко створювати елементи різних з'єднань і кріплень. Більш висока температура плавлення, ніж в PLA.


  Кольорова палітра пластиків ABS широка, від класичних до тих, що світяться в темряві. Але прозорих і більш глянцевих більше в PLA-пластиці. ABS- пластик має насичені кольои, вони всі "щільні". І навіть прозорий ABS має каламутний колір.


  ABS стійкий до дії вологи, мастил, розчинів неорганічних солей, кислот і лугів, жирів і вуглеводів. Роботи, що виготовлені з пластику ABS міцні і стійкі - їх можна мити, протирати побутовою хімією, вони міцні та довговічні.

   

   

  PLA-пластик

  PLA (Полілактид) - це біорозкладаний термопластичний полімер, який виробляється з поновлюваних ресурсів, таких як цукровий очерет або кукурудзяний крохмаль.


  Приємний глянцевий вигляд виробів і можливість виробництва прозорих частин. PLA-пластик має низьку температуру плавлення. У порівнянні з ABS, PLA-пластик менш схильний до деформації.

   

   

  Головна перевага PLA-пластика в тому, що він не токсичний. Його можна безпечно застосовувати для виготовлення іграшок та інших виробів.Із PLA-пластика, як і з ABS, можна надрукувати різні прототипи виробів. Але при друку саме PLA-пластиком - вироби будуть мати набагато більш завершений і деталізований вигляд.

  Детальніше про ESUN ABS 175 separete color

  Даний пластик відрізняє цілий список позитивних якостей, які роблять його одним з кращих матеріалів, який часто використовують для роботи. Він практично не схильний до ефекту старіння. Цей еластичний матеріал здатний протистояти ударам, а також не підпадає під вплив агресивних миючих засобів і лугів. А головне, він здатний забезпечити найкращу якість друку.

  Нитка Sunlu PLA 1.75 (колір на вибір 10 м)
  69 грн
  - 29 %
  Ваша знижка 20 грн
  69 грн
  49 грн