https://i.citrus.ua/uploads/banana/2021/October/top-banner/otlichajsya-po-polnoj/204860204860.png?_t=1635249811
https://i.citrus.ua/uploads/banana/2021/October/top-banner/otlichajsya-po-polnoj/204860204860.png?_t=1635249811
Citrus Logo Image
Все про товар
Характеристики
Фото
Лишити вiдгук
Питання-відповіді1

Стрижні Sunlu PLA 3.0 кольори в асортименті 60 шт. (6 кольорів) BH01

Код:606525
Стрижні Sunlu PLA 3.0 кольори в асортименті 60 шт. (6 кольорів) BH01 фото
Стрижні Sunlu PLA 3.0 кольори в асортименті 60 шт. (6 кольорів) BH01 фото
Стрижні Sunlu PLA 3.0 кольори в асортименті 60 шт. (6 кольорів) BH01 фото
1 / 3
Кредит 0,01% до 25 платежів
Отримай кешбек 5% від Альфа-Банк
Останні в своєму роді за найкрутішими цінами
Є в наявності
199
-52%
Вигода 104 ₴
95
від 4 ₴ / міс
Доставка
Ваше місто

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок

На сьогоднішній день двома основними матеріалами пластика для 3D-ручок є PLA і ABS пластик. Ці матеріали для 3D-ручок вже давно зарекомендували себе на ринку. І використовуються для створення об'ємних виробів - за допомогою технології пошарового нарощування матеріалу. Обидва види пластика можуть приймати будь-які форми, але між ними є кілька суттєвих відмінностей.

 

ABS-пластик

ABS (Акрилонітрілбутадієнстірол) - один з найбільш використовуваних видів пластику для 3D-ручок. Завдяки своєму складу, пластикова нитка ABS має високі показники механічної міцності, ударостійкості і жорсткості. Пластичність ABS дозволяє легко створювати елементи різних з'єднань і кріплень. Більш висока температура плавлення, ніж в PLA.


Кольорова палітра пластиків ABS широка, від класичних до тих, що світяться в темряві. Але прозорих і більш глянцевих більше в PLA-пластиці. ABS- пластик має насичені кольои, вони всі "щільні". І навіть прозорий ABS має каламутний колір.


ABS стійкий до дії вологи, мастил, розчинів неорганічних солей, кислот і лугів, жирів і вуглеводів. Роботи, що виготовлені з пластику ABS міцні і стійкі - їх можна мити, протирати побутовою хімією, вони міцні та довговічні.

 

 

PLA-пластик

PLA (Полілактид) - це термопластичний полімер, що розкладається, який виробляється з поновлюваних ресурсів, таких як цукровий очерет або кукурудзяний крохмаль.


Приємний глянцевий вигляд виробів і можливість виробництва прозорих частин. PLA-пластик має низьку температуру плавлення. У порівнянні з ABS, PLA-пластик менш схильний до деформації.

 

 

Головна перевага PLA-пластика в тому, що він нетоксичний. Його можна безпечно застосовувати для виготовлення іграшок та інших виробів.Із PLA-пластика, як і з ABS, можна надрукувати різні прототипи виробів. Але при друку саме PLA-пластиком - вироби будуть мати набагато більш завершений і деталізований вигляд.

 

Детальніше про PLA 3.0

Нитка PLA-пластика виготовлена з екологічно чистих матеріалів, що забезпечують високу якість друку і безпеку. Хороший матеріал і міцність. Підходить для складних моделей. Низький рівень усадки матеріалу, однаковий діаметр.