Тимчасова карта парковки Temporary Parking Card (Black)

Код: 635280
Кешбек 2 грн
199 грн
- 25 %
Ваша знижка 50 грн
199 грн
149 грн
Кешбек 2 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Тимчасова карта паркування Xiaomi Guildford Temporary Parking Card Black

  У великих містах нерідко виникають складнощі з пошуком місця для паркування. Іноді доводиться залишати своє авто у непередбачених для цього місцях або втискуватися між іншими, коли не вистачає місця. У таких випадках не буде зайвим залишити на виду свій номер телефону, щоб у разі потреби інші автовласники могли зв'язатися з вами. Саме для цього був придуманий дуже простий і корисний аксесуар – тимчасова карта паркування Xiaomi Guildford.

  Особливості:

  • Зручна та проста у використанні
  • Великий запас наліпок для заміни номера за необхідності
  • Лаконічний дизайн
  • Пластиковий корпус
  • Надійне кріплення за допомогою клейкої стрічки

  Просто та зручно

  Тимчасова карта паркування Xiaomi Guildford позбавить вас від необхідності кожного разу записувати контактний номер телефону на папірцях і залишати їх на торпеді. Просто складіть свій мобільний номер з акуратних наліпок з цифрами, приклеївши їх на спеціальну табличку, після чого розмістіть її на видному місці під лобовим склом автомобіля. Таким чином, з вами завжди зможуть зв'язатися, якщо виникне така необхідність.

  Лаконічний дизайн та практичність

  Аксесуар виглядає стримано і акуратно завдяки чому з легкістю впишеться в інтер'єр салону будь-якого авто. Завдяки досить скромним габаритам (11,3 х 2,5 см), вона не займе багато місця, а простий механізм дозволяє легко приховати або показати номер телефону, всього лише натиснувши на край пристрою. До того ж, у комплект входить 66 чорно-білих наліпок із цифрами, яких вистачить, щоб кілька разів замінити актуальний номер телефону.

  Надійна фіксація на місці

  Xiaomi Guildford кріпиться до приладової панелі автомобіля за допомогою спеціальної клейкої стрічки. Вона фіксує пристрій на місці і добре клеїться до найрізноманітніших поверхонь. І так само легко дозволяє зняти аксесуар з панелі, наприклад, якщо вам знадобиться замінити номер телефону.

  Тимчасова карта парковки Temporary Parking Card (Black)
  Кешбек 2 грн
  199 грн
  - 25 %
  Ваша знижка 50 грн
  199 грн
  149 грн
  Кешбек 2 грн