Кріплення на зап'ясті ThiEYE Wrist Strap Mount

Код: 600487
Кешбек 2 грн
199 грн
- 35 %
Ваша знижка 70 грн
199 грн
129 грн
Кешбек 2 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 3 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Основні переваги

  • Допомагає знімати кадри "на льоту" з ефектом повного занурення
  • Легко кріпиться на руку (на зап'ястя або передпліччя) або ногу
  • Можливо обертати прикріплену камеру на 360 градусів
   

  Для чого потрібно кріплення для камери?

  За допомогою екшн-камери можна записати важливі та хвилюючі моменти життя. Але в деяких ситуаціях, чи то спортивні ігри, чи перегони або дайвінг, користуватися камерою непросто. Адже для зйомки потрібні руки, а руки можуть виявитися зайняті у самий відповідальний момент.

  У такій ситуації на допомогу екшн-камері приходять пристосування, які дозволяють утримувати пристрій без рук. Такі пристосування особливо порадують любителів активного відпочинку та екстримальних розваг.

   

   

  Детальний опис

  ThiEYE Wrist Strap Mount — це кріплення на зап'ясті для аквабокса або рамки з камерою. Воно допомагає здійснювати екшн-зйомку або робити фотографії під час прогулянок пішки або бігу. Кріплення можна використовувати при катанні на лижах, велосипеді, мотоциклі або байдарці.

   

  Працює кріплення просто. Достатньо одягнути його на зап'ястя, передпліччя або навіть ногу — і затягнути ремінь. Після чого закріпити камеру в спеціальному гнізді і насолоджуватися зйомкою.

  Особливість пристрою в тому, що він допомогає проводити зйомку, залишаючи ваші руки вільними. А значить, поки ви знімаєте відео в екстримальних умовах або обираєте оригінальний ракурс, кріплення підвищує рівень вашої безпеки.

  Готові до несподіваних поворотів? За допомогою ThiEYE Wrist Strap Mount можна обертати та нахиляти камеру на 360 градусів. Так що ви можете змінити кут огляду в будь-який момент.

   

  Дизайн ThiEYE Wrist Strap Mount простий. Кріплення складається з ременя із надійним замком. Ремінь фіксується навколо зап'ястя, передпліччя або ноги, й замикається на замок. Ремінь регулюється по довжині, та його можна налаштувати під будь-яку комплекцію тіла.

  Кріплення на зап'ясті ThiEYE Wrist Strap Mount
  Кешбек 2 грн
  199 грн
  - 35 %
  Ваша знижка 70 грн
  199 грн
  129 грн
  Кешбек 2 грн