Підводний бокс для камери Xiaomi Yi 1152900038 (White)

Код: 602608
699 грн

Спеціальний водонепроникний чохол для камери Xiaomi Yi - це дуже корисний аксесуар для мандрівників і любителів активного відпочинку. Якщо ви досвідчений дайвер або просто полюбляєте плавати під водою - ви легко зможете зробити якісні знімки або зняти відмінне відео з життя підводного світу.

 

 

Тепер за долю своєї камери можна не побоюватися, адже чохол забезпечує гарантований і надійний захист від зовнішніх впливів: води, дощу, граду, снігу, бруду, піску, пилу. Крім того, він допоможе при падіннях і ударах.
 

 

 

Якщо ви проводите багато часу в дорозі, цей аксесуар стане вашим незамінним помічником при транспортуванні камери.
 

 

 

Корпус аквабоксу викготовлений з високоміцного PC пластику (полікарбонату). Завдяки використанню спеціальних розробок і технологій виготовлення забезпечується легкість і довговічність матеріалу. Даний аквабокс може без шкоди витримувати тиск води на глибині 40 метрів. Завдяки своїм пилозахисним, зносостійким, протиударним властивостям підходить як для аматорської фото-відеозйомки, так і для професійних занурень.

 

 


Чохол дуже легко і зручно використовувати. Щоб під водою ваша камера успішно працювала, її потрібно просто помістити в аквабокс.

Підводний бокс для камери Xiaomi Yi 1152900038 (White)
699 грн