Фiльтри
Ви обрали:
Пiдiбрано 6 товарів з 71
Очистити всi

Фільтр

Ціна
 • від
  до
Бренд
Показати всi
Тип пристрою
Показати всi
Сумісність
Показати всi
Колір
Показати всi

Джойстики Sony (Соні)

Сортування:

 • за популярністю
 • за зростанням ціни
 • за зменшенням ціни
Фільтр 2
Код: 608271
Код: 635381
Код: 621461
Код: 633557
Код: 626927
Код: 610010

  Джойстик PS4 - ідеальна сумісність з консоллю Sony PlayStation 4

  Сучасний джойстик PS4 повинен підтримувати всі ігри консолі Sony PlayStation 4 і 4 Pro. Топовою моделлю є SP4 джойстик Sony DualShock 4. Цей геймпад укомплектований широким спектром нових функцій - TouchPad, акселерометр, гіроскоп. Вони спрямовані на активну взаємодію в процесі гри.

  Джойстик для PS4 можна купити з різним дизайном (чорний, червоний, синій, камуфляжний). Вартість пристрою може відрізнятися в залежності від обраного забарвлення.

  Модель останнього покоління відрізняється від попередників вбудованої сенсорною панеллю (TouchPad Button) з 2 точковим натисканням, яка розпізнає кожне торкання. Вона дозволяє перегортати меню і швидко знаходити потрібний розділ в грі.

  Керування та характеристики джойстика для PS4

  Оновлений DualShock 4 дозволяє керувати грою на Плейстейшен за допомогою наступних опцій:

  • Датчик руху: з шестиосевою системою визначення рухів;
  • Light Bar - світлодіодна система для інформації про гравців і поточний стан. Підсвічування має три ступені регулювання по яскравості чотири кольори індикації;
  • Потужна вібровіддачі корпусу і монодинамік для реалістичних відчуттів;
  • Наявність вбудованої кнопки «SHARE» дає можливість завантажувати в Facebook зображення і відео, ділитися з друзями моментами гри.

  Кнопка «OPTIONS» відображає меню параметрів з діями, які необхідно виконати. Ці функції дають можливість купити топовий джойстик, створений спеціально для взаємодії з новітньою Sony PlayStation 4 і 4 Pro.

  Ергономіка і зручність

  Девайс відрізняється наявністю кнопок, клавіш і стіків з приємним гумовим покриттям. Стіки ергономічно розташовані на корпусі геймпада, що поліпшило швидкодію під час гри в порівнянні з попередніми моделями.

  Геймпад для ПС4 дає можливість налаштувати власну функціональність кожної кнопки. У деяких іграх і додатках можна слухати звукові ефекти через динамік на контролері.

  Підключення та взаємодія з пристроями

  Джойстик PS4 стандартно має два варіанти підключення:

  • Bluetooth - інтерфейс;
  • Mini USB - інтерфейс для дротового підключення і зарядки. Повна зарядка джойстика відбувається за 2 години.
  • Для інтеграції апаратури є роз'єм стереогарнітури і роз'єм розширення. Контролер може інтегруватися з іншими девайсами - наприклад, камерою Sony PS4. «Дуалшок» орієнтований на поліпшення відгуку і реакції персонажів, дозволяє керувати грою через кабель USB і Bluetooth-інтерфейс.

  Чому зручно купити джойстик для PS4 в «Цитрус»?

  В інтернет-магазині «Цитрус» можна купити всі види джойстиків для приставки PS4- геймпади серії DualShock, контролери PS Move, PS Aim Controller.

  Для клієнтів передбачена безкоштовна доставка по місту, розстрочка на вибраний пристрій з фіксованою щомісячною виплатою.