Джойстик DualShock 4 для Sony PS4 V2 (Jet Black) + Fortnite

Код: 635381
Кешбек 34 грн
1 749 грн
Кешбек 34 грн
від 70 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  DualShock 4 для Sony PS4 V2 - бездротовий контролер, орієнтований на взаємодію з новітньою платформою Sony PlayStation 4. Це джойстик для ігрових консолей, який поєднує революційні можливості з інтуїтивно зрозумілим дизайном. Sony PS4 V2 поліпшує керованість ігор, надає можливість контролювати рівень яскравості світлової панелі та робить ігровий процес більш простим і зручним.

   

   

  Ергономічний дизайн

  Нова модель DualShock 4 відрізняється стильним матовим покриттям, показує рівні підсвічування світлової панелі і дозволяє керувати вашою PS4 через кабель USB, а також Bluetooth. Завдяки зручній, ергономічній конструкції, Sony PS4 V2 зручно тримати в руках. А вдосконалені джойстики та кнопки забезпечують більш точне керування пристроєм.

   

  Сенсорна панель

  Керуйте за допомогою жестів та переміщень на чутливій ​​сенсорній панелі. Після рестайлінгу ви можете побачити вашу світлову панель зверху під час гри.


   

  Світлова панель

  Для створення ефекту більш інтуїтивного геймплею, інтегрована світлова панель пристрою надає візуальну інформацію про ігровий процес. Наприклад, якого персонажа контролює геймер, або скільки залишилось здоров'я і т.д. Панель також допомагає PlayStation®Camera відстежувати ваше положення, дозволяючи вам взаємодіяти у віртуальному середовищі.

   

  Кнопка Share (поділитися)

  Кнопка Share використовується для того, щоб відправляти відео та фото з ваших ігор в соціальні мережі. Створюйте пряму трансляцію ігрового процесу в Twitch, YouTube і Dailymotion або редагуйте записані вами ігрові ролики та обмінюйтесь ними у Facebook та Twitter!

   

  Ви також можете запросити друзів онлайн, щоб пограти в ігри разом з вами, навіть якщо при цьому вони не мають ваших ігор на Share Play.


   

  Вбудований динамік та стереогарнітура

  PS4 V2 дозволяє насолоджуватись додатковими звуковими ефектами, які можна почути з динаміку, який вбудовано в сам джойстик. Ви також зможете спілкуватись з друзями за допомогою онлайн-стереогарнітури.

   

  Покращена вібрація

  Покращені графіка та звук, а також більш чітка вібрація, що виникає при зворотньому зв'язку, створюють ефект ще більшого залучення в дію. Вібрацію забезпечує потужний вібромотор.

   

   

  Ігровий процес на відстані

  Переналаштуйте ваш PS4 V2 на Windows®PC або Mac, і не переривайте гру, навіть якщо ви перебуваєте далеко від телевізору. Бездротовий адаптер покращує дистанційне відтворення на комп'ютері, що дозволяє грати без дротів.

   

  Персоналізація

  У вас є можливість самостійно налаштувати ваш джойстик - відрегулювати гучність, відключити вібрацію та відкорегувати яскравість світлової панелі. Ви також можете обрати дротове або бездротове з'єднання PS4 V2.

  Fortnite

  Не шукайте притулку... Збудуйте його!

  Ласкаво просимо у світ будівельного бойовика Fortnite, де команди, які нараховують до чотирьох гравців, досліджують величезний світ що руйнується, збирають ресурси, допомагають одне одному створювати величезні форти та божевільні види зброї. Вони готові на все заради порятунку!

  Загадковий катаклізм, який отримав назву «Буря», знищив 98% людства. Тим, хто вижив, доведеться відвоювати планету не лише у зграй монстрів, а й одне в одного.

  Бій з Бурею

  У кампанії «Битва з Бурею» ви та ваші друзі відбиваєтеся від нескінченних хвиль страшних мутантів та будуєте фортеці, а вороги щосили намагаються їх зруйнувати. Використовуйте забійні пастки — ями з кілками, отруйні дротики та сторожові турелі, — щоб стримати натиск потвор.

  Оберіть героя за своїм смаком, від суворого бійця спецпризначення до крутого технаря-конструктора, і збирайте засоби виживання: гідравлічні сокири, саморобні снайперські гвинтівки, пускові установки та кулеметні турелі. Розвивайте вміння, відкривайте доступ до нових креслень та вчіться робити ще більш потужні руйнівні знаряддя.

  Королівська битва

  У режимі «Королівська битва» ви берете участь у масштабних битвах на 100 гравців. Ви можете боротися самотужки або зібрати загін, покликавши від одного до трьох гравців. Ви опинилися посеред поля бою, а в руках у вас лише кирка. Будуйте та прокладайте собі шлях до перемоги, здобувайте зброю, від простеньких револьверів до забійних ракетниць, і розстріляйте всіх, щоб стати переможцем битви.

  Джойстик DualShock 4 для Sony PS4 V2 (Jet Black) + Fortnite
  Кешбек 34 грн
  1 749 грн
  Кешбек 34 грн
  від 70 грн/міс