Джойстик DualShock 4 для Sony PS4 V2 (Midnight Blue)

Код: 627174
10 товарів Midnight Blue
колір Midnight Blue
 • Alpine Green
  1 899 грн
 • Black
  1 749 грн
 • Blue
  1 749 грн
 • Camo Style
  1 899 грн
 • Metalic Cooper
  1 899 грн
 • Midnight Blue
  1 899 грн
 • Red
  1 749 грн
 • Silver
  1 899 грн
 • Steel Black
  1 899 грн
 • White
  1 749 грн
Кешбек 37 грн
1 899 грн
Кешбек 37 грн
від 76 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Багатофункціональний джойстик DualShock 4 для Sony PS4 V2

  DualShock 4 для Sony PS4 V2 — бездротовий контролер, орієнтований на взаємодію з новітньою платформою Sony PlayStation 4. Це джойстик для ігрових пристроїв, який поєднує революційні можливості з інтуїтивно зрозумілим дизайном. Sony PS4 V2 поліпшує керованість ігор, надає можливість контролювати рівень яскравості світлової панелі та робить ігровий процес більш простим та зручним.

   

   

  Ергономічний дизайн

  Нова модель DualShock 4 вирізняється стильним матовим покриттям, показує рівні підсвічування світлової панелі та дозволяє керувати вашою PS4 через кабель USB, а також Bluetooth. Завдяки зручній, ергономічній конструкції, Sony PS4 V2 зручно тримати в руках. А вдосконалені джойстики та кнопки забезпечують більш точне керування пристроєм.

   

  Сенсорна панель

  Здійснюйте керування за допомогою жестів та переміщень на чутливій сенсорній панелі. Після рестайлінгу ви можете бачити вашу світлову панель зверху під час гри.


   

  Світлова панель

  Для створення ефекту більш інтуїтивного геймплею, інтегрована світлова панель пристрою надає візуальну інформацію про ігровий процес. Наприклад, якого персонажа контролює геймер, або скільки залишилося здоров'я і т.д. Панель також допомагає PlayStation®Camera відстежувати ваше положення, дозволяючи вам взаємодіяти у віртуальному середовищі.

   

  Кнопка Share (поділитися)

  Кнопка Share використовується для того, щоб відправляти відео та фото з ваших ігор в соціальні мережі. Створюйте пряму трансляцію ігрового процесу в Twitch, YouTube і Dailymotion або редагуйте записані вами ігрові ролики та обмінюйтеся ними на Facebook і Twitter!


  Ви також, можете запросити друзів онлайн, щоб пограти з вами в ваші ігри, навіть якщо при цьому вони не мають їх на Share Play.


   

  Вбудований динамік та стереогарнітура

  PS4 V2 дає змогу насолоджуватися додатковими звуковими ефектами, які можна почути з динаміку, який вбудований в сам джойстик. Ви також, зможете спілкуватися з друзями онлайн через стереогарнітуру.

   

  Покращена вібрація

  Покращені графіка та звук, а також більш чітка вібрація, що виникає при зворотному зв'язку, створюють ефект ще більшого залучення в дію. Вібрація забезпечується потужними вібромоторами.

   

   

  Ігровий процес на відстані

  Переналаштуйте ваш PS4 V2 на Windows®PC або Mac, та не переривайте гру, навіть якщо ви перебуваєте далеко від телевізора. Бездротовий адаптер покращує дистанційне відтворення на комп'ютері, що дає змогу грати без дротів.

   

  Індивідуальне налаштування

  У вас є можливість самостійно налаштувати ваш джойстик – відрегулювати гучність, відключити вібрацію та підкоригувати яскравість світлової панелі. Ви також, можете обрати дротове або бездротове з'єднання PS4 V2.

  Джойстик DualShock 4 для Sony PS4 V2 (Midnight Blue)
  Кешбек 37 грн
  1 899 грн
  Кешбек 37 грн
  від 76 грн/міс