Джойстик GameSir C2 (for Xbox One, PS4, PC and Android)

Код: 635995
Кешбек 61 грн
3 499 грн
- 11 %
Ваша знижка 400 грн
3 499 грн
3 099 грн
Кешбек 61 грн
від 140 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Джойстик GameSir C2

  GameSir C2 Arcade Fightstick – ігровий джойстик, який створений спеціально для гри в аркадні ігри. Незвичайний дизайн пристрою розроблений з урахуванням всіх особливостей цього ігрового жанру.

  Особливості:

  • Надійні комплектуючі від Sanwa Denshi
  • Сумісний з PS4, Xbox One, PC та Android
  • Блокування клавіатури
  • Режим TURBO

  Повний контроль

  Відчуйте всю повноту контролю над ігровими персонажами з GameSir C2 Arcade Fightstick. Зручний аналоговий стік, який може похизуватися плавним ходом на 360 градусів, та великі тактильні кнопки дозволяють тримати під контролем всі функції гри. Ви зможете проходити наступні рівні улюблених аркад максимально швидко та віртуозно.

  Створено професіоналами

  У джойстику встановлені аналоговий стік і тактильні кнопки від компанії Sanwa Denshi – провідного японського виробника комплектуючих для аркадних ігор. Завдяки цьому GameSir C2 Arcade Fightstick витримує всі навантаження напруженого ігрового процесу, забезпечуючи точність спрацьовування та комфорт. Комплектуючі відрізняються високою надійністю та довговічністю.

  Багатий вибір платформ

  Розробники джойстика потурбувалися про те, щоб кожен зміг насолодитися новим рівнем комфорту аркадної гри. GameSir C2 Arcade Fightstick сумісний з більшістю популярних серед геймерів платформ. Серед них PS4, Xbox One, PC та Android.

  Блокування клавіатури

  Випадкове натискання кнопок, таких як HOME, SELECT або OPTIONS, може призвести до програшу. У GameSir C2 Arcade Fightstick передбачено функцію блокування непотрібних під час гри кнопок, яка дозволить запобігти цьому неприємному сценарію. Не дайте випадковостям вирішити результат битви.

  Режим TURBO

  У деяких ситуаціях доводиться робити дуже багато кліків. Джойстик GameSir C2 Arcade Fightstick отримав режим TURBO, який дозволяє повторювати одну і ту ж команду 10 разів за секунду – лише одним натисканням кнопки.

  Проявіть індивідуальність

  Створіть свій унікальний дизайн аркадного джойстика та здивуйте друзів польотом фантазії. Завдяки знімному склу на фронтальній панелі, малюнок під ним можна змінити. Як буде виглядати ваш GameSir C2 Arcade Fightstick вирішувати тільки вам.

  Джойстик GameSir C2 (for Xbox One, PS4, PC and Android)
  Кешбек 61 грн
  3 499 грн
  - 11 %
  Ваша знижка 400 грн
  3 499 грн
  3 099 грн
  Кешбек 61 грн
  від 140 грн/міс