GameSir X1 BattleDock (Silver)

Код: 635989
Кешбек 17 грн
899 грн
Кешбек 17 грн
від 36 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  GameSir X1 BattleDock – компактна док-станція, яка розширить можливості використання вашого смартфона. З нею під’єднати до мобільного пристрою мишу та клавіатуру від комп'ютера простіше простого. Грайте у FPS ігри на своїх гаджетах, користуючись звичним способом керування.

  Особливості:

  • Зв'язок зі смартфоном по Bluetooth
  • 2 порти USB-A для миші та клавіатури
  • Сумісність з Android та iOS
  • Акумулятор 3000 мАг

  Комфортна гра

  У деяких іграх керування на сенсорному екрані мобільного пристрою не дуже зручне. Наприклад, у FPS та інших підвидах шутерів, де часто необхідно одночасно рухатися та стріляти в супротивника. Під’єднання периферійних пристроїв (клавіатура, миша) до смартфона за допомогою GameSir X1 BattleDock™ – чудове рішення. Воно дозволяє з комфортом насолоджуватися улюбленими іграми підвищуючи зручність керування.

  Універсальне під’єднання

  Док-станція оснащена двома стандартними портами USB-A, які поширені й на комп'ютерах. До них можна легко під’єднати ігрову мишу та клавіатуру, як дротову, так і бездротову (крім моделей, що працюють по Bluetooth). Завдяки інтелектуальному алгоритму GameSir X1 BattleDock™ гарантує передачу рухів мишки 1:1. Настав час знищити всіх віртуальних ворогів своєю блискавичною реакцією.

  Тримач для смартфона

  Тепер більше не потрібно підлаштовувати смартфон у зручне положення на столі, використовуючи підручні засоби. GameSir X1 BattleDock™ обладнана зручним тримачем, який дозволяє налаштувати оптимальне положення мобільного пристрою. Завдяки м'яким накладкам смартфон не буде дряпатися, перебуваючи на док-станції. При транспортуванні пристрою тримач можна скласти, отримавши мінімальні габарити.

  Надійний зв'язок

  У шутерах важлива кожна секунда, а зволікання може призвести до загибелі вашого героя. Док-станція здійснює обмін даними з мобільними пристроями за технологією Bluetooth 4.0. Завдяки цьому передача інформації від GameSir X1 BattleDock™ відбувається без затримок. Жодні технічні нюанси не стануть перешкодою для вашої перемоги.

  Ємний акумулятор

  Грайте у захопливі ігри годинами де завгодно. Щоб забезпечити тривалий час автономної роботи док-станція отримала потужний Li-ion акумулятор ємністю 3000 мАг. GameSir X1 BattleDock™ може похизуватися часом автономної роботи до 5 годин, який залежить від енергоспоживання під’єднаної периферії. Зарядити док-станцію можна за допомогою мережевого адаптера або павербанка з роз'ємом Micro-USB.

  Завжди з вами

  Беріть завжди з собою GameSir X1 BattleDock™, вирушаючи у поїздки та подорожі. У складеному вигляді док-станція займає небагато місця, а її вага становить всього 277 грамів.

  GameSir X1 BattleDock (Silver)
  Кешбек 17 грн
  899 грн
  Кешбек 17 грн
  від 36 грн/міс