Геймпад Razer Wolverine Tournament Edition (Black) RZ06-01990100-R3M1

Код: 646938
Кешбек 79 грн
3 999 грн
Кешбек 79 грн
від 160 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 24 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Налаштуйтеся на перемогу. Розширені можливості налаштування для максимального контролю

  Професійним кіберспортсменам дуже важливо мати на озброєнні контролер, який легко адаптується до будь-якої ситуації. Метою Razer було створити такий контролер — і вони пішли навіть далі. Оптимізувавши ергономіку для зручності й додавши цілий набір функцій, створили контролер для змагань і тріумфальних перемог. Боріться і перемагайте у будь-якому місці з Razer Wolverine Tournament, найбільш універсальним контролером для змагальних ігор для приставок Xbox One та ПК.

  Оснащений чотирма багатофункціональними кнопками з можливістю перепризначення, контролер Razer Wolverine Tournament можна адаптувати відповідно до ваших індивідуальних потреб. Контролер Razer Wolverine Tournament оснащений налаштовуваним підсвічуванням Razer Chroma, яке дозволяє задавати додаткові індивідуальні налаштування контролера або насолоджуватися захопливими світловими ефектами, взаємопов'язаними з іграми.

  Готуйтеся. Цільтеся. Вогонь

  У розпалі бою важлива кожна мілісекунда. Щоб отримати перевагу, перейдіть у режим миттєвого спрацьовування. При активації механічних стопорів значно скорочується хід двох основних тригерів. Тому, щоб миттєво почати швидку стрілянину, досить легкого натискання.

  Додаткові кнопки для повного контролю

  Контролер Razer Wolverine Tournament оснащений безліччю додаткових кнопок, що забезпечують розширені ігрові можливості — 2 багатофункціональні бампери з можливістю перепризначення, 2 багатофункціональні тригери та панель швидкого налаштування. Тепер ви зможете легко і повністю контролювати ігровий процес. А завдяки функції перепризначення на льоту або з додатком Razer Synapse для Xbox опануєте прийоми вищого пілотажу, такі як переміщення та прицілювання за допомогою обох джойстиків.

  Оберіть підсвічування

  Продемонструйте свій індивідуальний стиль завдяки широкому вибору ефектів підсвічування Razer Chroma та приголомшливим профілям, що повністю налаштовуються в Razer Synapse для Xbox. Пориньте з головою в інтегровані ігри (наприклад, X, Y, Z) і поспостерігайте, як ефекти підсвічування реагують на ваш ігровий процес.

  Геймпад Razer Wolverine Tournament Edition (Black) RZ06-01990100-R3M1
  Кешбек 79 грн
  3 999 грн
  Кешбек 79 грн
  від 160 грн/міс