Геймпад Razer Wolverine Ultimate (Black) RZ06-02250100-R3M1

Код: 646942
Кешбек 99 грн
4 999 грн
Кешбек 99 грн
від 200 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 24 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Максимальний контроль

  Створений для гравців, що беруть участь у змагальних іграх, він дає можливість грати у будь-якому місці і вигравати де завгодно. Грайте у будь-якому місці з Razer Wolverine, найбільш універсальним контролером для змагальних ігор для приставок Xbox One, та ПК. Завдяки змінним джойстикам, змінному D-Pad та 6 багатофункціональним кнопкам з можливістю перепризначення, контролер Razer Wolverine можна адаптувати відповідно до ваших індивідуальних потреб.

  Razer Wolverine також є першим контролером з підсвічуванням Razer Chroma, яке дозволяє задавати додаткові індивідуальні налаштування контролера або насолоджуватися захопливими світловими ефектами, взаємопов'язаними з іграми.

  Змінні джойстики та D-Pad для ідеальної кастомізації

  Досягніть ідеальної сумісності та відчуттів в руках завдяки змінним джойстикам та двом змінним D-Pad. Підберіть оптимальні висоти та форми джойстиків й швидко перемикайтеся між кутами нахилу або індивідуальними розкладками кнопок D-Pad, домагаючись максимального комфорту та ефективності ігрового процесу.

  Налаштовуване підсвічування Razer Chroma

  Продемонструйте свій індивідуальний стиль завдяки широкому вибору ефектів підсвічування Razer Chroma та приголомшливим профілям, що повністю налаштовуються в Razer Synapse для Xbox. Пориньте з головою в інтегровані ігри (наприклад, X, Y, Z) і поспостерігайте, як ефекти підсвічування реагують на ваш ігровий процес.

  Ергономічна розкладка функціональних клавіш для максимального контролю

  До комплекту постачання Razer Wolverine входить безліч додаткових кнопок, що забезпечують розширені ігрові можливості — 2 багатофункціональні бампери з можливістю перепризначення, 4 багатофункціональні тригери та панель швидкого налаштування. Тепер ви зможете повністю і легко контролювати ігровий процес, а завдяки функції перепризначення на льоту або з Razer Synapse для Xbox, ви можете опанувати прийоми вищого пілотажу, такі як переміщення і прицілювання за допомогою обох джойстиків.

  Геймпад Razer Wolverine Ultimate (Black) RZ06-02250100-R3M1
  Кешбек 99 грн
  4 999 грн
  Кешбек 99 грн
  від 200 грн/міс