Ігрове кермо Thrustmaster T80 Racing Wheel PS3/PS4

Код: 627609
Кешбек 79 грн
3 999 грн
Кешбек 79 грн
від 160 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Основні переваги кермової системи

  • Система отримала ліцензію офіційного рівня для PlayStation. Це перше кермо для використання в перегонах PlayStation4. Ліцензія для консолі забезпечує повну сумісність меню і системних функцій.
  • Кермовий пристрій автоматично розпізнається PlayStation4 завдяки оригінальній прошивці.
  • Система сумісна як з PlayStation4, так і з більш ранньою PlayStation3. Для вибору версії існує спеціальний перемикач.
  • Блок педалей створений для забезпечення виняткової зручності та функціональності. Педалі мають зручний упор та регульований для кожної з них похилий кут.
  • Відмінна керованість завдяки технології Bungee Cord. Відчуття реалістичності при взаємодії з кермом.
  • Наявність повного ігрового функціоналу, який програмується за допомогою спеціальних кнопок і перемикачів.
  • Кріплення кермової системи з вдалим центруванням і максимальною стійкістю на столі.
   
   

  Гоночне кермо Thrustmaster T80 Racing Wheel PS3/PS4

  ThrustMaster T80 Racing Wheel — кермова система з великим педальним блоком – для повного занурення в ігри на PlayStation 3 та PlayStation 4. Продукт зроблений за офіційною ліцензією PlayStation. Перша кермова система для гоночних ігор для PlayStation 4.

   

  Покриття 25-ти сантиметрового керма виконано з особливого матеріалу з гумовою текстурою. Його конструкція призначена для забезпечення реалістичних вражень, що допомагає отримати корисні навички. З цим кермом вдасться підняти майстерність на нові висоти.

   

  Thrustmaster T80 забезпечений пелюстковими перемикачами. Основні функції виконують одинадцять кнопок, розміщених на кермовому пристрої. Крім того, є багатопозиційна кнопка D-pad, а також Options, Share, PS. Кермо доповнюється блоком педалей з можливістю регулювання та програмування.

   
   

  Який би спосіб кермування Ви не обрали, керування завжди буде повністю контрольованим. Забезпечити це допоможе налаштування чутливості керма. У Thrustmaster T80 застосована особлива технологія Bungee Cord, що забезпечує лінійний опір на рівні високої реалістичності. Разом з центруванням керма в автоматичному режимі це дає м'яку роботу керма в будь-яких ігрових умовах.


   
  Ігрове кермо Thrustmaster T80 Racing Wheel PS3/PS4
  Кешбек 79 грн
  3 999 грн
  Кешбек 79 грн
  від 160 грн/міс