Ігровий геймпад GameSir F2

Код: 635992
Кешбек 5 грн
349 грн
- 14 %
Ваша знижка 50 грн
349 грн
299 грн
Кешбек 5 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  GameSir F2 Firestick Grip – новий ігровий геймпад для смартфонів під керуванням операційної системи Android. Пристрій тримав неймовірно компактну конструкцію, яка дозволяє носити його у складеному вигляді навіть в кишені.

  Особливості:

  • Для пристроїв з екраном від 4,5" до 6,4"
  • Компактна складана конструкція
  • Не потребує елементів живлення
  • Нековзкий пластик
  • Сумісний з Android

  Ергономічний дизайн

  Не дивлячись на свою компактність, GameSir F2 Firestick Grip забезпечує високий рівень комфорту. Ігровий геймпад отримав ергономічний дизайн корпусу, який дозволяє грати годинами безперервно і ваші руки не будуть втомлюватися. Також конструкція пристрою дає можливість під’єднувати навушники та кабель зарядного пристрою під час гри.

  Зручне керування

  Отримайте максимально зручне керування для швидкої реакції у грі. Дві знімні кліпси, якими укомплектовано ігровий геймпад, легко кріпляться на корпус смартфона. Вони дозволяють оперативно виконувати такі стандартні операції, як постріли, відкриття конкретної вкладки та ін. З GameSir F2 Firestick Grip ви зможете залишатися максимально ефективним гравцем навіть у дорозі.

  Компактне рішення

  У складеному вигляді ігровий геймпад є мініатюрним аксесуаром "яйцеподібної" форми. Завдяки цьому GameSir F2 Firestick Grip легко поміщається у клатчі, сумці або навіть кишені одягу. Пристрій можна скласти або розкласти за лічені секунди.

  Надійна конструкція

  Завдяки простій конструкції, в якій відсутні електронні компоненти, геймпад надзвичайно надійний. Також він не вимагає підзарядки або елементів живлення. Натискання на кліпси передаються до сенсорного екрану смартфона механічним шляхом, а тому унеможливлені будь-які радіоперешкоди та технічні збої геймпада.

  Трохи читерства

  На відміну від використання інших периферійних пристроїв, гра за допомогою GameSir F2 Firestick Grip не буде ідентифікувати вас, як гравця-емулятора. Механічна інтеграція не дає можливості визначити факт під’єднання додаткового пристрою. Отже, немає ризику вигнання з гри або блокування облікового запису. При цьому ви будете грати у більш комфортних умовах.

  Ігровий геймпад GameSir F2
  Кешбек 5 грн
  349 грн
  - 14 %
  Ваша знижка 50 грн
  349 грн
  299 грн
  Кешбек 5 грн