Ігровий геймпад GameSir G5 (Black)

Код: 631461
Кешбек 33 грн
1 699 грн
Кешбек 33 грн
від 68 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів
   
   

  GameSir G5 – ігровий контролер наступного покоління та перший геймпад, призначений для мобільних ігор MOBA та стрілецьких ігор. Об'єднавши кілька революційних винаходів – трекпад, нове компонування кнопок, додаткові клавіші, що налаштовуються – G5 виводить мобільні ігри на абсолютно новий рівень. Це справжня секретна зброя для онлайн геймерів та просто поціновувачів командних шутерів.

   

  Особливості:

  • Чутлива сенсорна панель, призначена для MOBA/FPS ігор
  • 33 функціональні кнопки, в тому числі з можливістю налаштування
  • Високочутливі джойстики з 255 рівнями чутливості до тиску
  • Вбудований тримач для смартфонів шириною до 9 см та функцією нахилу до 150 градусів
  • Сумісність iOS та Android пристроями
  • Функція BattleDock™ для під'єднання клавіатури та миші
   
   

  Унікальні можливості та крутий дизайн

  GameSir G5 – це перший в світі MOBA-ігровий контролер для смартфонів. Його крутий футуристичний дизайн чудово виглядає та відповідає типовій геймерской естетиці. Тримач надійно фіксує смартфон на геймпаді й може нахилятися в межах 110-150°. Однак по-справжньому унікальним GameSir G5 робить сенсорний трекпад і налаштовувані кнопки на правій стороні геймпаду. Вони дають вам кращий ігровий досвід, швидкість реакції та комфорт.

   
   

  Сенсорна панель зі швидким відгуком

  Трекпад чутливий до дотику пальця та чуйно реагує на кожен ваш рух. Він дає змогу не лише натискати на кнопки, а й зміщувати камеру навколо своєї осі або виконувати різні рухи для каста заклинань. Розташовані на ньому чотири виступаючі точки забезпечують сліпий контроль та дають змогу використовувати їх як кнопки ABXY.

   
   

  Гнучкі налаштування клавіш

  Геймпад вже має попередньо встановлену конфігурацію кнопок, тому вам не потрібно турбуватися про налаштування. Однак, спеціально для просунутих користувачів є можливість призначити власні значення кнопок. Наприклад, навколо трекпаду розташовані 8 кнопок, які призначені для імітації функцій гарячих клавіш та чудово підійдуть для MOBA-ігор. Змініть GameSir G5 відповідно до своїх уподобань та потреб, щоб домагатися кращих результатів.

   
   

  Підтримка додаткових девайсів

  GameSir G5 забезпечить вам повноцінний ігровий досвід та перетворить ваш телефон на справжній ігровий центр! Функція BattleDock™ дає змогу додатково під'єднувати до геймпаду бездротову клавіатуру та мишу для керування смартфоном. Вставте USB-ключ в геймпад та використовуйте клавіатуру та мишу в мобільних іграх!

   
   

  Ергономічний дизайн

  Компанія GameSir провела справжнє дослідження серед 200 геймерів, щоб розробити форму контролеру, яка оптимально підходить для більшості гравців. В результаті пристрій одержав зручну ергономічну конструкцію, яка знижує напругу в руках під час тривалої ігрової сесії, а близько розташовані механічні тригери L1/R1, L2/R2 роблять GameSir G5 ще більш дружнім до користувача. Завдяки мінімальній відстані пальці будуть менше втомлюватися, а швидкість реакції збільшиться.

   
   

  Сумісність та стабільне з'єднання

  GameSir G5 розрахований на роботу з більшістю сучасних смартфонів. Зокрема, він сумісний з пристроями на Android (версія 4.0 і вище) та iOS (версія 7.0 і вище). Водночас, новітній стандарт Bluetooth 5.0 забезпечує геймпаду стабільне з'єднання зі смартфоном, з набагато більшою швидкістю та діапазоном в порівнянні з попереднім стандартом 4.0.

   
   
  Ігровий геймпад GameSir G5 (Black)
  Кешбек 33 грн
  1 699 грн
  Кешбек 33 грн
  від 68 грн/міс