Камера для стрімінгових трансляцій Razer Kiyo (RZ19-02320100-R3M1)

Код: 635180
Кешбек 79 грн
3 999 грн
Кешбек 79 грн
від 160 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 24 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Настільна веб-камера для потокової передачі з кільцевим підсвічуванням, що зробить ваші трансляції яскравіше. Razer Kiyo — не просто чергова настільна веб-камера. Це результат нескінченного прагнення створити досконалу студію для проведення трансляцій. Веб-камера Razer Kiyo - це пристрій, який дозволяє вести трансляції з неймовірною якістю, одночасно забезпечуючи ідеальне підсвічування. Це потужний, але разом з тим лаконічний пристрій. Крім того, це обов'язкова до придбання річ для всіх, хто хоче почати свою кар'єру на найбільшій сцені світу.

  Razer Kiyo спроектована та випробувана найвідомішими стримерами. Це настільна веб-камера для потокової передачі з потужним, багатоступеневим кільцем підсвічування, яскравість якого можна зменшувати або збільшувати будь-якої миті. Крім того, камера дає можливість вести трансляції з частотою 60 кадрів на секунду. Це досконала веб-камера для ведення професійних трансляцій.

  Особливості:

  • Настільна камера для трансляцій з багатоступеневим кільцевим підсвічуванням
  • HD відео з високою швидкістю (720p з частотою 60 кадрів на секунду або 1080p з частотою 30 кадрів на секунду)
  • Сумісність з Open Broadcaster Software та Xsplit

  Кільцеве світло. Камера. Мотор

  Забудьте про необхідність налаштування кількох світильників для отримання якісного освітлення. Razer Kiyo забезпечує рівномірне, приємне підсвічування навколо вашого обличчя та запобігає появі різких тіней. Крім того, завдяки регульованим рівнями підсвічування отримати належний рівень освітлення не складе жодних труднощів.

  Більше чіткості та більше плавності

  Завдяки роздільній здатності 720p та частоті 60 кадрів на секунду Razer Kiyo забезпечує високу якість ваших трансляцій. Це означає, що ваші глядачі будуть повністю залучені в трансляцію і зможуть бачити гру саме так, як бачите її ви. Крім того, веб-камера підтримує ведення трансляцій з роздільною здатністю 1080 (Full HD) та частотою 30 кадрів в секунду.

  Сумісність з Open Broadcaster Software та Xsplit

  Razer Kiyo підтримує проведення трансляцій за допомогою таких популярних програм, як Open Broadcaster Software (OBS) та XSplit, тому ви зможете продовжувати використовувати обрану платформу для зв'язку зі своїми глядачами.

  Системні вимоги:

  • ПК з вільним портом USB
  • Windows® 7 (або пізніша версія)
  • Підключення до Інтернету
  • 500 МБ вільного місця на жорсткому диску*
  • Програмне забезпечення сторонніх розробників: Open Broadcaster Software (OBS) або XSplit
  * Для деяких додатків можуть знадобитися підвищені системні вимоги та додаткове програмне забезпечення.
  Камера для стрімінгових трансляцій Razer Kiyo (RZ19-02320100-R3M1)
  Кешбек 79 грн
  3 999 грн
  Кешбек 79 грн
  від 160 грн/міс