PlayStation Plus: Підписка на 3 місяці

Код: 642252
Кешбек x2 15 грн
769 грн
Кешбек 15 грн
від 31 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Вступайте в гру й приєднуйтесь до PlayStation Plus, щоб насолоджуватися мережевими режимами, іграми місяця для PS4, ексклюзивними знижками на ігри у PlayStation Store та іншим.

  Особливості PlayStation Plus

  Гра по мережі на PS4

  Отримайте ще більше задоволення від своїх улюблених ігор. Станьте лідером команди, що перемогла, знищте ворога або вирушайте у захопливі пригоди з вірними союзниками. PlayStation Plus – єдиний спосіб грати в ігри для PS4 по мережі.

  Ігри місяця

  Підписка PlayStation Plus дає можливість завантажувати дві гри для PS4 щомісяця. Заповніть прогалини у своїй ігровій колекції кращими іграми, серед яких Destiny 2, God of War III Remastered, Metal Gear Solid V: The Phantom Pain та багато інших.

  Ексклюзивні пропозиції та знижки

  Передплатникам PlayStation Plus дістаються найкращі та найвигідніші пропозиції у PlayStation Store, де вони також можуть користуватися додатковими знижками на продукти з уже зниженою ціною або товари розпродажу.

  Центр PlayStation Plus

  Отримуйте доступ до меню PlayStation Plus прямо з головного екрана вашої PS4 й знаходьте все, що необхідно, щоб витягти всі переваги з вашої підписки.

  Хмарне сховище

  Зберігайте свої досягнення в іграх для PS4 у хмарному сховищі, щоб продовжувати свої пригоди з того ж місця, де ви зупинилися – навіть якщо ви граєте на консолі друга або на ще одній PS4 чи PS4 Pro у себе вдома.

  PlayStation Plus: Підписка на 3 місяці
  Кешбек x2 15 грн
  769 грн
  Кешбек 15 грн
  від 31 грн/міс