Citrus Logo Image
Все про товар
Характеристики
Аксесуари
Фото
Лишити вiдгук
Задати питання

Чохол WIWU Hard Protective (Black) для AirPods 1/2

Код:660589
Чохол WIWU Hard Protective (Black) для AirPods 1/2 фото
Архiв

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок

Гарантія спокою

Хочете захистити бездротові навушники від пошкоджень? У цьому допоможе WIWU Hard Protective Case – міцний і довговічний чохол, який розроблений спеціально для Apple AirPods 1-го і 2-го покоління. Аксесуар оберігає пристрій від зовнішніх впливів і приємний на дотик. Крім того, оригінальна палітра кольорів дозволить освіжити стандартний дизайн зарядного кейса.

 

Особливості:

  • Спеціально для Apple AirPods 1-го та 2-го покоління
  • Виконаний з термополіуретану та полікарбонату
  • Вільний доступ до гнізда та індикатора
  • Не перешкоджає бездротовій зарядці
 

Ефективний захист

Подбайте про всебічний захист ваших Apple AirPods, щоб вони завжди виглядали і працювали бездоганно. Чохол отримав композитну конструкцію з використанням двох матеріалів – м'якого термопластичного поліуретану та твердого полікарбонату. Завдяки цьому аксесуар оберігає корпус зарядного кейса від зовнішніх впливів та амортизує перевантаження при падіннях.

 

Використовуйте всі можливості

М'яка і приємна на дотик поверхня WIWU Hard Protective Case забезпечує надійний хват. Також він не вплине на технічні можливості зарядного кейса. А все завдяки тому, що у конструкції аксесуара передбачені прорізи для роз'єму Lightning та світлодіодного індикатора. До того ж, чохол не перешкоджає бездротовому передаванню енергії.

 

Оригінальний дизайн

Чохол порадує стильним двоколірним компонуванням і вдосконаленими формами, які змінюють звичну зовнішність зарядного кейса. Це чудовий варіант для тих, хто цінує дизайн нарівні з функціоналом. Залишилося лише підібрати забарвлення за своїм смаком.

Найпопулярніші запити в категорії Чохол WIWU Hard Protective (Black) для AirPods 1/2