Акустика з підсвічуванням Divoom AuraBulb (white)

Код: 557187
 • Вид акустики Настільна
 • Матеріал корпуса Пластик
 • Захист від вологи Ні
 • Наявність підсвітки Так
 • Відтворення аудіо AUX, Bluetooth
 • Сумарна потужність 5 Вт

Нехай музика знайде свій колір

Divoom AuraBulb — оригінальна колонка, яка змінює колір освітлення у залежності від вашого настрою. Вона допоможе задати потрібний тон вашій вечірці, ніжно розбудить вас холодним зимовим ранком і допоможе заснути в жарку літню ніч. І при цьому ваші улюблені пісні завжди з вами.

 

 

Чисті звуки

Колонка мініатюрна, але при цьому видає дійсно якісний звук. Вона має широкосмуговий динамік, який чисто відтворює як високі ноти, так і баси. Крім того, в колонку вбудований пасивний випромінювач. Він забезпечує відсутність хрипів і побічних шумів.

 

 

Легко підключити

Колонка сумісна з будь-яким пристроєм, у якого є Bluetooth. Досить встановити з'єднання між смартфоном, планшетом і колонкою — і можна слухати музику. Дальність дії — мінімум 10 метрів.


Хочете підключити до колонки комп'ютер? Або свій MP3-плеєр? Не проблема! У колонці є AUX-роз'єм для підключення девайсів за допомогою аудіокабелю.

 

 

Легко керувати

У нижній частині знаходяться текстурні кнопки. З їх допомогою можна управляти як музикою, так і лампою. Або все це можна робити, навіть не підходячи до колонки. Встановіть спеціальний додаток Divoom AuraBulb, який можна знайти у Google Play і AppStore.

 

Під ваш настрій

Але головною особливістю цієї колонки є вбудований світлодіод. Зверху він закривається силіконовою оболонкою, яка розсіює світло. Якщо ви хочете, щоб лампа світила яскравіше, просто зніміть силіконовий «шолом».

 

 

Керувати освітленням, змінювати його колір і яскравість можна за допомогою програми. В його пам'ять та пам'ять лампи вбудовано більше 1 млн. кольорів! Знайдіть свій!

 

Всього п'ять режимів світіння

 • Normal: Діод світить постійно
 • Flashing: Діод блимає під ритм включеної музики. Відмінно підійде для вечірок
 • Pulse: Лампа блимає повільно, немов биття серця. Налаштовує на романтичний лад
 • Candle: Світіння діода повторює горіння свічки. Найкраще допомагає розслабитися після важкого дня
 • Rainbow: Кольори та яскравість лампи змінюються самостійно. У цьому режимі ви не можете використовувати налаштування
 

 

Будильник

У поєднанні з додатком AuraBulb стає не просто будильником. Ви можете вибрати вашу улюблену мелодію і налаштувати світіння, яке допоможе вам не тільки прокинутися, але і заснути. Час пробудження або час, за який ви розраховуєте заснути, можна налаштувати.

 

Також у додаток вбудовано три заспокійливі мелодії: спів птахів, шум океану і звуки дощу. Все, що потрібно для гарного сну і легкого пробудження.

 

 

Говоримо в колонку

Вбудований мікрофон дозволяє використовувати колонку як пристрій гучного зв'язку. Ви можете приймати дзвінок, не використовуючи смартфон, і розмовляти без допомоги рук. Або можна комфортно проводити Skype-конференції, коли потрібно, щоб співрозмовника було чутно всім.

 

 

Вистачить надовго

Заряду колонки вистачає на 6 годин безперервного звучання без увімкнення діода. Тобто ви зможете насолоджуватися улюбленою музикою майже весь день. А заряджається колонка за 3-4 години від будь-якого USB-порту за допомогою кабелю.

Акустика з підсвічуванням Divoom AuraBulb (white)