Акустика з левітацією Mars by CrazyBaby - Levitation Bluetooth Speaker Black (EU)

Код: 609207
 • Кредит 0,01% до 25 платежів
 • Вид акустики Підлогова, Настільна
 • Матеріал корпуса Метал, Пластик
 • Захист від вологи Грає під водою
 • Відтворення аудіо Bluetooth
 • Сумарна потужність 14 Вт
 • Вид живлення Вбудований акумулятор, від USB

Основні переваги:

 • Подвійна система акустики – Craft (левітує) і Base (стаціонарна)
 • Корпус з авіаційного алюмінію
 • Вологозахищена конструкція
 • Можливість використовувати "літаючу" частину окремо, прикріплюючи до магнітних поверхонь

Навіщо та кому потрібна?

По-перше, Mars by CrazyBaby – Levitation Bluetooth Speaker підійде завзятим шанувальникам музики, які не сприймають компромісів щодо якості звуку. По-друге, Mars by CrazyBaby здивує найвимогливіших цінителів естетики брендових акустик. Колонки, що левітують – явище рідкісне.

Акустика Mars by CrazyBaby Levitation Bluetooth Speaker – провідник в світ майбутнього, де smart-технології впевнено уживаються у кожному будинку. Акустика поєднує унікальний футуристичний дизайн, якість конструкції та корисний функціонал. А головне – Mars by CrazyBaby відтворює чіткий, глибокий і чистий звук.

Докладний опис

Функція «левітації»

Головна особливість акустики – функція "польоту". Конструкція Mars by CrazyBaby складається з двох частин – Craft (левітує) і Base (стаціонарна). При активації функції левітації, частина Craft, схожа на літаючу тарілку, підводиться і зависає над базою, що нерухомо стоїть на відстані до 20 мм.

При цьому робота акустики в режимі нон-стоп без підзарядки триває до 6 годин. При зменшенні заряду акумулятора (до 20%), апарат повільно сяде назад на базу сабвуфера для автопідзарядки.

Фантастичний дизайн

Спокійний та плавний політ "літаючої тарілки" після дотику ваших пальців нагадує "дзен-левітацію" – або сюжети з космічної фантастики. Одночасно з цим, в дизайні акустики немає надмірностей.

Усі роз'єми акустики ретельно приховані та не виділяються на корпусі. Зовнішній вигляд Mars by CrazyBaby – строгий, солідний і дорогий. Кожна звукова колонка пристрою являє собою витвір мистецтва.

Водонепроникність і магнетизм

Craft-частина отримала рівень захисту ipx7, який включає підвищену водонепроникність. Mars by CrazyBaby здатний пережити занурення під воду на глибину до 1 метра – при цьому продовжуючи відтворення музики впродовж півгодини.

Ще одна особливість Mars by CrazyBaby – здатність прилипати до будь-якої магнітної поверхні та відтворювати музику з цього положення.

Таким чином, частину Mars by CrazyBaby, що левітує можна сміливо використовувати як портативну акустику, не остерігаючись дощу та надійно фіксуючи гаджет на металевій поверхні.

Корпус з авіаційного алюмінію

Корпус пристрою виконаний з авіаційного алюмінію. Зовнішнє покриття акустики ховає динамік і являє собою міцну захисну оболонку.

Подвійна акустична система

Подвійна система акустики – це спільна робота двох розділених елементів загальної конструкції Craft і Base, яка забезпечує чітке та гармонійне звучання. Така конфігурація змушує слухача відчути всю перевагу високих частот і басів, і зберігає весь шарм й атмосферность музичних жанрів. За глибину басів в Mars by CrazyBaby відповідає вбудована 3 ¾ дюймова низькочастотна головка. За частоту середніх і високих частот – 1 ¾ дюймова.

Передача звуку без втрат через Bluetooth і чутливий мікрофон

Mars by CrazyBaby – представник нового покоління пристроїв з нульовою втратою акустики. Акустика демонструє передачу звуку без відчутних втрат якості і затримки, а також обладнана вбудованим високочутливим мікрофоном.

 

Smart-управління

У акустики є свій додаток, за допомогою якого можна ввімкнути або вимкнути левітацію, налаштувати режими підсвічування та еквалайзер. Також є можливість синхронізувати між собою дві колонки Mars by CrazyBaby і вони будуть грати в парі: у моно- або стереорежимі, у залежності від налаштувань у додатку.

Акустика з левітацією Mars by CrazyBaby - Levitation Bluetooth Speaker Black (EU)