Акустика Marshall Portable Speaker Kilburn II (Black) 1001896

Код: 632721
2 товари Black
колір Black
 • Black
  9 499 грн
 • Grey
  9 499 грн
Кешбек x2 189 грн
9 499 грн
Кешбек 189 грн
від 380 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 24 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів
  • Вид акустики Портативна
  • Матеріал корпуса Метал, Вініл
  • Захист від вологи Захист від бризок
  • Наявність підсвітки Ні
  • Відтворення аудіо AUX, Bluetooth
  • Сумарна потужність 36 Вт

  Kilburn II – міцний портативний малюк

  Вирушайте в подорож разом з Kilburn II. Ця портативна колонка з каналом Bluetooth забезпечує понад 20 годин відтворення на одному заряді акумулятора, і ви можете назавжди забути про дроти та шнури. Цей міцний малюк важить всього 2,5 кг і є найгучнішим динаміком у своєму класі. Він здатний відтворювати чіткий середньочастотний, глибокий бас та високі частоти в розширеному діапазоні, чому немає аналогів серед колонок такого розміру. А багатонаправленість звуку дозволить вам зануритися у світ музики, де б ви не знаходилися, – в приміщенні або на відкритому повітрі.

  Понад 20 годин портативного відтворення

  Колонка Kilburn II важить всього 2,5 кг і забезпечує понад 20 годин портативного відтворення на одному заряді акумулятора. Завдяки компактному розміру та зручному ременю для перенесення, як у електрогітари, його зручно брати з собою в дорогу. Відстежувати кількість заряду можна за допомогою індикатора заряду акумулятора на верхній панелі колонки.

  Багатонаправлений звук

  Цей міцний малюк забезпечує багатонаправленість звуку, що дозволить вам з головою зануритися у світ музики, де б ви не знаходилися, – в приміщенні або на відкритому повітрі. Будучи найгучнішим динаміком у своєму класі, Kilburn II відтворює чистий середньочастотний, глибокий бас та високі частоти в розширеному діапазоні. З потужністю 36 Вт, цей динамік забезпечує винятково якісне та чітке звучання, на що не здатний жоден інший динамік такого розміру.

  Bluetooth 5.0 aptX

  Колонка Kilburn II оснащена технологією Bluetooth 5.0 aptX для бездротового відтворення музики. Підключайтеся до колонки за допомогою будь-якого пристрою з технологією Bluetooth у радіусі до 30 футів (9 м) і насолоджуйтеся улюбленою музикою.

  Міцний та безпечний для їзди дизайн корпусу

  Втоплені кутові накладки та водостійка конструкція корпусу Kilburn II забезпечують його надзвичайну міцність та довговічність, роблячи ідеальним союзником в будь-якій пригоді. Також, цей динамік з вініловим покриттям оснащений міцною металевою решіткою та прикрашений фірмовим логотипом Marshall на передній панелі.

  Можливість під’єднання декількох джерел

  Kilburn II підтримує роботу з декількома Bluetooth-пристроями одночасно з можливістю перемикання між ними. Тепер ви та ваш друг зможете програвати вашу улюблену музику по черзі.

  Водостійка конструкція класу IPX2

  Дорога завжди сповнена сюрпризів, і саме тому конструкція корпусу є водостійкою. Присвоєний їй клас IPX2 гарантує працездатність динаміка навіть при потраплянні на корпус незначної кількості води.

  Персоналізація звучання

  На верхній панелі колонки Kilburn II розташовано аналогові регулятори для налаштування басів, високих звукових частот та гучності, що дозволить отримати саме те звучання, яке вам потрібно.

  Швидка зарядка

  Kilburn II має можливість швидкої зарядки, щоб ви за необхідності могли ним скористатися без зволікання. Всього 20 хвилин – і у вас 3 години портативного відтворення, а повний заряд акумулятора досягається всього за 2,5 години зарядки.

  Акустика Marshall Portable Speaker Kilburn II (Black) 1001896
  Кешбек x2 189 грн
  9 499 грн
  Кешбек 189 грн
  від 380 грн/міс