Підлогова акустика Sony GTK-XB90

Код: 621989
  • Кредит 0,01% до 25 платежів
  • Вид акустики Підлогова
  • Захист від вологи Ні
  • Наявність підсвітки Так
  • Відтворення аудіо Bluetooth, NFC
  • Сумарна потужність 180 Вт
  • Вид живлення Вбудований акумулятор, від USB

Станьте душею вечірки

Наповніть свою вечірку енергією за допомогою ритмів EXTRA BASS і лазерного шоу на GTK-XB90. Приголомшлива підсвітка за допомогою ефекту «Нескінченне дзеркало» створює неперевершений гіпнотичний ефект, а завдяки акумулятору музика буде з вами навіть там, де про розетки не може йти мови.

 

 

Відчуйте потужність EXTRA BASS

Запалюйте танцпол за допомогою функції EXTRA BASS. Вона дозволяє підсилити низькі частоти, щоб змусити всіх танцювати.

 

 

Акумулятор зарядить вашу вечірку енергією

Якщо поблизу немає розетки, акумулятор забезпечить пристрій енергією на 16 годин при вимкненому підсвічуванні динаміків і гучності на рівні 16. Навіть на повній гучності з функцією EXTRA BASS і включеним підсвічуванням вечірка може тривати 3 години. Якщо заряду не вистачає, просто включіть режим Stamina, і пристрій пропрацює довше (до 4,5 годин).

 

 

Зручно транспортувати

За допомогою зручних ручок можна легко переміщати акустичну систему GTK-XB90 з однієї вечірки на іншу.

 

 

Більше світла, веселощів та енергії

Миттєво перетворіть вітальню в нічний клуб за допомогою стробоскопа і кольорової підствітки динаміків, яка пульсує в такт музиці. Розташовані навколо динаміків проекції з ефектом «Нескінченне дзеркало» безперервно відзеркалюють промені світла, створюючи енергійну атмосферу вечірки.

 

 

Додаткові динаміки без зайвих дротів

Полюбляєте гучну музику? Підключіть до акустичної системи до 10 сумісних динаміків за допомогою бездротової функції Party Chain. Вона використовує Bluetooth зв'язок, тому вам не доведеться плутатися в кабелях. А динаміки прикрасять приміщення яскравими клубними вогнями, які пульсують в такт.

 


 
Підлогова акустика Sony GTK-XB90