Акустика Sony SRS-XB33 (Red)

Код: 671897
3 товари Red
колір Red
 • Black
  4 499 грн
 • Blue
  4 499 грн
 • Red
  4 499 грн
 • Кредит 0,01% до 25 платежів
 • Новинка
Очікується
4 499
Кешбек х2 44 ₴
 • Вид акустики Портативна
 • Матеріал корпуса Пластик, Текстиль
 • Захист від вологи IPX7
 • Наявність підсвітки Так
 • Відтворення аудіо Bluetooth 5.0, NFC
 • Сумарна потужність 7,5 кг

Потужне звучання незалежно від місця вечірки

З технологією EXTRA BASS™* вечірку можна влаштувати де завгодно. Подвійні пасивні випромінювачі підсилюють низькі частоти, підвищуючи потужність басів широкосмугових динаміків.

 
 

Міцність

Завдяки міцному прогумованому корпусу і тривалій роботі від акумулятора SRS-XB33 ніколи не підведе.

Готова до всього

SRS-XB33 виконана у високоміцному корпусі, щоб ви могли влаштовувати вечірку у будь-який час і в будь-якому місці.

 • Надійний захист від вологи. Цю акустичну систему з класом захисту IP67** можна брати на пляж або до басейну, адже вона не боїться бризок солоної води та вологи. Більш того, за потреби її можна помити***.
 • Повний захист від потрапляння пилу. Завдяки захисту класу IP67** акустичну систему SRS-XB33 можна брати на пляж, в ліс, в пустелю і взагалі куди завгодно, адже вона працюватиме навіть у дуже запиленому місці.
 • Створено надовго. Акустична система SRS-XB33 була ретельно протестована на міцність. Вона може витримувати неминучі поштовхи, удари, подряпини і продовжить працювати, навіть якщо ви її упустите****.

Тривалий термін роботи від акумулятора

Заряду акумулятора***** SRS-XB33 вистачає майже на 24 години. Навіть у режимі EXTRA BASS™ з увімкненим підсвічуванням можна веселитися 14 годин поспіль*****.

Динамік X-Balanced Speaker Unit

Динамік X-Balanced Speaker Unit від Sony забезпечує неймовірні враження від прослуховування. Він підвищує якість звуку і звуковий тиск, що дозволяє передавати більш насичені та глибокі баси.

 • У чому особливості динаміка X-Balanced Speaker Unit? На відміну від круглої діафрагми у традиційних конструкціях, у динаміку X-Balanced Speaker Unit, який встановлений на модель SRS-XB33, використовується дифузор майже прямокутної форми.
 • Збільшене звуковий тиск і менше спотворень. Прямокутна форма збільшує площу дифузора і підвищує звуковий тиск, що дозволяє передавати більш насичені баси і прибирати вібрації динаміка, зберігаючи стабільний тиск і зменшуючи спотворення.
 • Покращена чіткість та широка звукова сцена. Асиметричний дизайн та оптимізований баланс ваги акустичної системи покращують чіткість звучання і розширюють звукову сцену.

Укріплений слюдою дифузор пористого типу (Mica Reinforced Cellular, MRC) із захисним ковпачком

Міцний та легкий MRC-дифузор з пилозахисним ковпачком сприяє поліпшенню якості звуку.

Бічні пасивні випромінювачі

Ми оптимізували розташування бічних пасивних випромінювачів, щоб забезпечити чітке звучання басів.

Насолоджуйтесь живим звучанням

Натисніть на кнопку LIVE SOUND і насолоджуйтеся дивовижним звучанням улюблених композицій. Пожвавте вечірку завдяки унікальному тривимірному звуку, який створить святкову атмосферу у будь-якому місці.

 
 

Принцип роботи режиму LIVE SOUND

Акустична система SRS-XB33 передає живий тривимірний звук. Наші, встановлені під нахилом, динаміки з технологією DSP поширюють звучання в більш широкій області, створюючи святкову атмосферу у всіх частинах приміщення.

Нічний клуб у вас вдома

Крутій вечірці — круте підсвічування! SRS-XB33 може похизуватися підсвітленими динаміками та лініями підсвічування на корпусі, які пульсують у такт вашим трекам. Змінюйте колір підсвічування залежно від відтворюваної пісні або вашого настрою.

 
 

Party Connect

Завдяки функції Party Connect через BLUETOOTH® можна під’єднати до сотні сумісних бездротових колонок******* для синхронізації музики та освітлення, щоб всі могли танцювати під один і той же ритм********.

Керуйте вечіркою за допомогою додатка Sony | Music Center

Керуйте вечіркою з танцполу за допомогою додатка Sony | Music Center: обирайте улюблені плейлисти, встановлюйте порядок відтворення, перемикайте світлові ефекти та режими звуку.

Додаток Fiestable

Завантажте додаток Fiestable, щоб регулювати підсвічування SRS-XB33, і керуйте відтворенням за допомогою жестів на екрані смартфона.

Простота у застосуванні

Акустична система SRS-XB33 створена максимально зручною, щоб ви могли слухати музику коли і де завгодно без зайвих проблем.

Функція hands-free

Функція гучномовця дозволяє використовувати систему у режимі hands-free, отже ви зможете легко брати участь у робочих конференц-дзвінках і спілкуватися з друзями.

Горизонтальне та вертикальне встановлення

Для встановлення SRS-XB33 не потрібно багато місця, буде це вечірка у вас вдома або на вулиці. Більш того, її можна надійно закріпити як у вертикальному, так і у горизонтальному положенні.

Технології BLUETOOTH® та NFC™ для передавання музики

З технологіями NFC та Bluetooth®********* ви забудете про плутанину дротів і складні підключення. Просто доторкніться пристроєм з підтримкою NFC до корпусу динаміка для швидкого з’єднання і почніть потокове передавання музики. Немає NFC? Не проблема. Підключіться по Bluetooth — і готово!

Порти для зарядки USB та USB Type-C®

Використовуйте кабель USB Type-C®, щоб заряджати SRS-XB33. Також на системі є порт USB, до якого можна під’єднати смартфон для зарядки акумулятора.

 

*EXTRA BASS™ є товарним знаком компанії Sony Corporation.

**Зі щільно закритою кришкою характеристики водостійкості системи відповідають класу IPX7*1 відповідно до положень про рівень захисту від впливу при зануренні у воду стандарту IEC 60529 «Ступені захисту, що забезпечуються оболонками (Код IP)», а характеристики пилонепроникності відповідають класу IP6X*2 відповідно до положень про рівні захисту від проникнення твердих предметів. * 1 Відповідність класу IPX7: при тестуванні акустична система була обережно занурена у воду на глибину 1 метр, де залишалася протягом 30 хвилин. При цьому функціональні можливості системи не порушилися. * 2 Відповідність класу IP6X: при тестуванні акустична система протягом 8 годин струшувалася у спеціальному пристрої, що містить частинки пилу діаметром до 75 мкм. При цьому характеристики пилонепроникності системи не погіршилися.

***Для очищення поверхні акустичної системи не використовуйте щітку, мийні засоби, розчинники, бензин, спирт та інші речовини. Можливість усунення залежить від виду забруднення.

****Це не гарантує, що виріб є ударостійким, водостійким і пилонепроникним у будь-яких умовах. Деформація або пошкодження внаслідок падіння виробу або впливу на нього механічних ударів може призвести до погіршення ступеня водостійкості та пилонепроникності.

*****Коли підсвічування вимкнене і обраний режим STAMINA, а гучність встановлена приблизно на половину від максимального рівня. Потрібно змінити заводські налаштування для режиму звуку і підсвічування. Інструкції зі зміни налаштувань можна знайти у керівництві з експлуатації та довіднику. Фактичний час роботи може відрізнятися залежно від гучності, відтворюваних композицій, температури навколишнього середовища та умов експлуатації.

*******Коли увімкнені підсвічування та режим EXTRA BASS (заводські налаштування), а гучність встановлена приблизно наполовину від максимального рівня. Фактичний час роботи може відрізнятися залежно від гучності, відтворюваних композицій, температури навколишнього середовища та умов експлуатації.

********Акустичні системи SRS-XB43, SRS-XB33 та SRS-XB23 сумісні тільки між собою. Продукти з функцією бездротового підключення Party Chain не підтримуються.

*********Акустичні системи SRS-XB43, SRS-XB33 та SRS-XB23 сумісні тільки між собою. Продукти з функцією бездротового підключення Party Chain не підтримуються.

Акустика Sony SRS-XB33 (Red)
 • Кредит 0,01% до 25 платежів
 • Новинка
Очікується
4 499
Кешбек х2 44 ₴

Акустика Sony SRS-XB33 (Red)

4 499 ₴