Аромадіффузор GEORGE Ghrome (Gold)

Код: 609467
2 товари Золотий
колір Золотий
  • Золотий
    1 999 грн
  • Срібний
    1 999 грн
  • Кредит 0,01% до 25 платежів
Очікується
2 799 1 999
Кешбек х2 19 ₴

Цілий світ ароматів в одній капсулі

Світ ароматів оточує нас завжди та всюди. Запахи здатні впливати на наше сприйняття, настрій та навіть самопочуття.

Будь-яка, навіть найкомфортніша та сучасна обстановка не зможе задовольнити до кінця, дозволити розслабитись, або навпаки, налаштуватись на роботу, якщо нам не сподобається запах, який там панує. 

Світ ароматів, об'єднаний в одній капсулі

А тепер уявіть собі цілий всесвіт найрізноманітніших ароматів, об'єднаних в невеликій та елегантній капсулі. Безліч ароматів, які вам подобаються, та які ви можете обирати на ваш смак.

Додайте можливість «вмикати» потрібний запах натисканням однієї кнопки.

Уявили? Це механізм роботи чарівного аромадиффузору GEORGE Ghrome. Стильний, компактний та незвичайно витончений пристрій наповнить приміщення будь-яким ароматом, грунтуючись на ваших смаках та вподобаннях. 

Користуйтесь з комфортом

Після натискання кнопки ввімкнення/вимкнення (ON / OFF) , індикатор живлення пристрою світиться синім кольором. Після першого натискання кнопки Дія (Function) - загориться зелене світло.

Програма GEORGE Ghrome буде запущена в такий спосіб: робота 10 хв - пауза 10 хв - робота 10 хв - 10 хв пауза. Після 360 хвилин роботи - аромадиффузор завершує роботу та повертається в режим очікування.

Після повторного натискання кнопки Дія засвічується помаранчеве світло. Запуск програми відбувається наступним чином: робота 60 хв - зупинка. Пристрій повертається в режим очікування.

Після третього натискання - функція ароматизації відключається. Пристрій знаходиться в режимі очікування. 

Міняйте аромати кожен день

Навіть якщо запах вам подобається, але хочеться чогось нового, немає потреби повторюватись - з аромадиффузором GEORGE Ghrome ви можете змінювати аромати кожен день.

Або навіть частіше - залежно від атмосфери, на яку вам потрібно налаштуватись. 

З GEORGE Ghrome відчувайте себе здоровішими

Робота GEORGE Softouch корисна для вашого здоров'я. Запахи чинять психологічний, фармакологічний та навіть фізіологічний вплив.

Розслаблюючі і приємні аромати зменшують частоту серцевих скорочень, провідності шкіри, частоти дихання та навіть артеріального тиску. 

Унікальний дизайн

GEORGE Ghrome можна прийняти за блискучу, маленьку квітку в формі чоловічка, який дружньо відкриває «руки-пелюстки», даруючи вашому будинку свіжість і приємну атмосферу.

Унікальний дизайн пристрою - це поєднання функціональності і людських емоцій, відкритості та дружелюбності. Це - емоційний дизайн. 

Вишукана поверхня і благородні матеріали

Проведіть по гладенькій поверхні аромадиффузора - від рельєфних букв логотипу до повітропроводів з матової сталі. Дотики до блискучого корпусу GEORGE Ghrome принесуть найприємніші тактильні відчуття. 

Справжня окраса інтер'єру

Аромадиффузор GEORGE Ghrome буде доречним в будь-якому інтер'єрі - від дитячої кімнати до стриманного офісу. Це сучасний, високотехнологічний пристрій з яскравим, стильним дизайном.

А завдяки високоякісним матеріалам, з яких виготовлено GEORGE Ghrome, він може не тільки створити розкішну ароматичну атмосферу в домі, а й стати стильною прикрасою вашого інтер'єру.

Аромадіффузор GEORGE Ghrome (Gold)
  • Кредит 0,01% до 25 платежів
Очікується
2 799 1 999
Кешбек х2 19 ₴