Аромадіффузор GEORGE Softouch (Black)

Код: 609470
2 товари Чорний
колір Чорний
 • Сіро-фіолетовий
  1 999 грн
 • Чорний
  1 999 грн
Кешбек 39 грн
2 799 грн
- 29 %
Ваша знижка 800 грн
2 799 грн
1 999 грн
Кешбек 39 грн
від 80 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Атмосфера свіжості у вашому будинку з GEORGE Softouch

  Світ ароматів оточує нас завжди та всюди. Запахи здатні впливати на наше сприйняття, настрій та навіть самопочуття.

  Будь-яка, навіть найкомфортніша та сучасна обстановка не зможе задовольнити до кінця, дозволити розслабитись, або навпаки, налаштуватись на роботу, якщо нам не сподобається запах, який там панує.

  Світ ароматів, об'єднаний в одній капсулі

  А тепер уявіть собі цілий всесвіт найрізноманітніших ароматів, об'єднаних в невеликій та елегантній капсулі. Безліч ароматів, які вам подобаються, та які ви можете обирати на ваш смак.

  Додайте можливість «вмикати» потрібний запах натисканням однієї кнопки.

  Уявили? Це механізм роботи чарівного аромадиффузору GEORGE SoftouchСтильний, компактний та незвичайно витончений пристрій наповнить приміщення будь-яким ароматом, ґрунтуючись на ваших смаках та вподобаннях. 

  Користуйтесь з комфортом

  Після натискання кнопки ввімкнення/вимкнення (ON / OFF) , індикатор живлення пристрою світиться синім кольором. Після першого натискання кнопки Дія (Function) - загориться зелене світло.

  Програма GEORGE Softouch буде запущена в такий спосіб: робота 10 хв - пауза 10 хв - робота 10 хв - 10 хв пауза. Після 360 хвилин роботи - аромадиффузор завершує роботу та повертається в режим очікування.

  Після повторного натискання кнопки Дія засвічується помаранчеве світло. Запуск програми відбувається наступним чином: робота 60 хв - зупинка. Пристрій повертається в режим очікування.

  Після третього натискання - функція ароматизації відключається. Пристрій знаходиться в режимі очікування. 

  Міняйте аромати кожен день

  Навіть якщо запах вам подобається, але хочеться чогось нового, немає потреби повторюватись - з аромадиффузором GEORGE Softouch ви можете змінювати аромати кожен день.

  Або навіть частіше - залежно від атмосфери, на яку вам потрібно налаштуватись

  З GEORGE Softouch відчувайте себе здоровішими

  Робота GEORGE Softouch корисна для вашого здоров'я. Запахи чинять психологічний, фармакологічний та навіть фізіологічний вплив.

  Розслаблюючі і приємні аромати зменшують частоту серцевих скорочень, провідності шкіри, частоти дихання та навіть артеріального тиску

  Унікальний дизайн

  GEORGE Softouch можна прийняти за блискучу, маленьку квітку в формі чоловічка, який дружелюбно відкриває «руки-пелюстки», даруючи вашому будинку свіжість і приємну атмосферу.

  Унікальний дизайн пристрою - це поєднання функціональності і людських емоцій, відкритості та дружелюбності. Це - емоційний дизайн


   

  Вишукана поверхня і благородні матеріали

  Проведіть по гладенькій поверхні аромадиффузора - від рельєфних букв логотипу до повітропроводів з матової сталі. Дотики до блискучого корпусу GEORGE Softouch принесуть найприємніші тактильні відчуття. 
   

  Справжня окраса інтер'єру

  Аромадиффузор GEORGE Softouch буде доречним в будь-якому інтер'єрі - від дитячої кімнати до стриманого офісу. Це сучасний, високотехнологічний пристрій з яскравим, стильним дизайном.

  А завдяки високоякісним матеріалам, з яких виготовлено GEORGE Softouch, він може не тільки створити розкішну ароматичну атмосферу в домі, а й стати стильною прикрасою вашого інтер'єру.

  Аромадіффузор GEORGE Softouch (Black)
  Кешбек 39 грн
  2 799 грн
  - 29 %
  Ваша знижка 800 грн
  2 799 грн
  1 999 грн
  Кешбек 39 грн
  від 80 грн/міс