Аромадіффузор SISSI Soft Touch Aubergine (JSISSI003)

Код: 609166
3 товари Світлофіолетовий
колір Світлофіолетовий
 • Зелений
  1 699 грн
 • Світлофіолетовий
  1 699 грн
 • Сірий
  1 699 грн
Кешбек 33 грн
2 199 грн
- 23 %
Ваша знижка 500 грн
2 199 грн
1 699 грн
Кешбек 33 грн
від 68 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Аромат романтичної казки у вашому будинку

  Що може бути краще, ніж повернувшись додому після робочого дня, насолоджуватись заслуженим відпочинком в спокої та затишку? Тим паче, якщо відпочинок буде більш повноцінним в атмосфері свіжості ненав'язливих, легких ароматів, які створить для вас дивовижний аромадиффузор SISSI.

   

   

  Італійський дизайн та якість ексклюзивно в магазині Цитрус

  Тільки в мережі магазинів Цитрус, компанія Mr & Mrs Fragrance представляє оригінальний аромадіффузор SISSI, який був розроблений видатними італійськими дизайнерами Стефано Джіованноні (Stefano Giovannoni) і Елізою Гарган Джіованноні (Elisa Gargan Giovannoni).

   

  Незвичайний дизайн

  Ідея зовнішнього вигляду пристрою, який поширює навколо себе чудовий аромат, народилась в прекрасний сонячний день, немов під враженням від чарівної казки. Може, саме тому дизайн SISSI настільки незвичайний. Аромадиффузор має невеликий розмір і виконаний у формі витонченої, маленької пташки, що сидить на гілці дерева.
   

  Справжня окраса інтер'єру

  Аромадиффузор SISSI буде доречним в будь-якому інтер'єрі - від дитячої кімнати до стриманного офісу. Це сучасний, високотехнологічний пристрій з яскравим, стильним дизайном. А завдяки високоякісним матеріалам, з яких виготовлено SISSI, він може не тільки створювати розкішну ароматичну атмосферу, але й стати стильною прикрасою вашого будинку.

   

  Простота використання

  Простота використання аромадиффузора здивує і порадує - досить помістити всередину пристрою капсулу, натиснути на кнопку ввімкнення та насолоджуватись улюбленим ароматом. Аромадиффузор працює від мережі або акумулятору.
   

  Світлодіодний індикатор

  Коли натиснута кнопка ввімкнення, загоряється індикатор живлення (білий світлодіод). Програма починається з наступних режимів роботи: 10 хвилин - 5 хвилин перерва - 10 хвилин і т. д., поки в акумуляторі є заряд, або до вимкнення пристрою користувачем вручну.

  Аромадіффузор SISSI Soft Touch Aubergine (JSISSI003)
  Кешбек 33 грн
  2 199 грн
  - 23 %
  Ваша знижка 500 грн
  2 199 грн
  1 699 грн
  Кешбек 33 грн
  від 68 грн/міс