Дифузор дитячий Мамин квітковий горщик (Pink) LJH-008

Код: 628815
3 товари Pink
колір Pink
 • Pink
  449 грн
 • Sea Blue
  449 грн
 • White
  449 грн
Кешбек x2 8 грн
449 грн
Кешбек 8 грн
від 18 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 3 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Дифузор дитячий Мамин квітковий горщик

  Створіть сприятливий мікроклімат у дитячій кімнаті, щоб ваша дитина відчувала себе добре, була бадьорою та здоровою. У цьому вам допоможе зволожувач повітря. Цей багатофункціональний прилад зроблений у вигляді квіткового горщика і буде мати гарний вигляд на тумбочці, у дитячій кімнаті або поруч з ноутбуком. У літню спеку або взимку він допоможе створити оптимальний мікроклімат й забезпечить необхідну вологість у приміщенні.

   

  Особливості:

  • Холодна пара, утворена за допомогою ультразвукової вібрації
  • Ефективне збільшення вологості повітря
  • Силіконове покриття, що перешкоджає ковзанню
  • Робота від будь-якого джерела з USB роз'ємом

   

  Без шуму і пилу

  В основі приладу лежить ультразвукове розпилення вологи - ефективна, безпечна й безшумна технологія. Вода з резервуара потрапляє на спеціальну мембрану, де за допомогою ультразвуку перетворюється у холодну водяну пару і через отвір виводиться назовні, зменшуючи статичну електрику, кількість пилу та алергенів у повітрі.

   

  Іонізує повітря

  Крім основної функції, цей зволожувач очищає повітря за допомогою негативно заряджених іонів. Керамічний наповнювач, який засипається в горщик, насичує навколишнє середовище корисними частинками. В результаті покращується якість сну, підвищується працездатність і концентрація, поліпшується самопочуття і зміцнюється імунітет.

   
   

  Два режими й автоматичне вимикання

  Обирайте зручний вам режим роботи зволожувача. Перший - більш інтенсивний - передбачає безперервне розпилення протягом 3 годин, після чого пристрій автоматично вимкнеться. У другому варіанті подача невеликої порції водяного туману відбувається кожні 5 секунд. В цьому режимі дифузор протримається 6 годин, і також самостійно вимкнеться.

    
   
   

   
  Дифузор дитячий Мамин квітковий горщик (Pink) LJH-008
  Кешбек x2 8 грн
  449 грн
  Кешбек 8 грн
  від 18 грн/міс