Очищувач повітря SmartMi Air Purifier 2S (White)

Код: 634496
Кешбек 99 грн
5 499 грн
- 9 %
Ваша знижка 500 грн
5 499 грн
4 999 грн
Кешбек 99 грн
від 200 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Очищувач повітря SmartMi Air Purifier 2S

  Очищувач повітря SmartMi Air Purifier 2S продовжує традиції лінійки Air Purifier. Це дуже стильний та красивий гаджет, який надзвичайно ефективно очищує повітря у закритих приміщеннях. Конструктори постаралися дати своєму пристрою все краще від попередників: компактні розміри, відмінний фільтр та комфортний OLED-дисплей. Оглянувши своє творіння і трохи подумавши, творці довершили картину ще й датчиком освітленості. Завдяки цій невеликій, але дуже корисній деталі, дисплей пристрою буде не дуже яскравим вночі та добре читабельним вдень.

  Інноваційна система фільтрації

  Розробники Xiaomi використали передові технології фільтрації та досягли неперевершених результатів очищення повітря навіть від найдрібніших часток. Пристрій складається з декількох ступенів захисту, що дозволяє ефективно впоратися не лише з пилом, а й з формальдегідами, шкідливими речовинами, волоссям та сторонніми запахами. Додатковий вугільний фільтр з трьох шарів ефективно очищує ваш будинок від токсичних речовин, які можуть бути в повітрі. Новий очищувач повітря Xiaomi створений для надійного захисту вашого здоров'я.

  Лазерний датчик для бездоганних результатів

  Домогтися неймовірної точності в аналізі стану повітря та очищення дозволяє інноваційний датчик лазерного типу. Він в режимі реального часу визначає частки, непомітні оку людини, щоб ефективно очистити від них повітря. Девайс впорається навіть з найменшим пилом та часточками, серед яких можуть бути алергени та шкідливі речовини. Оцініть неймовірні можливості розумного очищувача та будьте спокійні за здоров'я всіх членів сім'ї.

  Повний смарт-контроль

  Вам більше не потрібно розбиратися зі складними інструкціями та різними пультами. Просто встановіть програму Mi Home і легко керуйте очищувачем повітря зі свого смартфона або планшета. Девайс буде легко адаптуватися під ваші звички, автоматично підбирати оптимальні налаштування та запам'ятовувати ритм вашого життя. У додатку можна вручну змінити параметри, налаштувати графік увімкнення та вимкнення пристрою, дізнатися всі дані про стан повітря в будинку.
  Очищувач повітря SmartMi Air Purifier 2S (White)
  Кешбек 99 грн
  5 499 грн
  - 9 %
  Ваша знижка 500 грн
  5 499 грн
  4 999 грн
  Кешбек 99 грн
  від 200 грн/міс