Очищувач повітря Beurer LR 300

Код: 626028

Очищувач повітря Beurer LR 300

Більшу частину свого часу людина проводить в приміщеннях: вдома і на роботі. І потрібно пам'ятати, що повітря, яким ми дихаємо, далеко не завжди чисте і свіже. Найчастіше воно містить різні домішки: пил, сигаретний дим, мікроби, випаровування від обробки і побутової хімії.

 

Все це накопичується в кімнаті навіть при постійному провітрюванні. Особливо чутливі до такого діти, алергіки і люди зі слабким імунітетом. Очищувач  Beurer LR 300  здатний нейтралізувати всі ці шкідливі домішки, роблячи повітря в квартирі не тільки чистим, але і безпечним для дітей і дорослих.

 

Як він працює?

Вентилятор приладу всмоктує забруднене повітря і проганяє його через систему очищення, в яку входять фільтр грубої очистки, фільтр з активованим вугіллям і НEPA-фільтр.

 

Перший затримує більші частки, наприклад, пил, бруд і волоски, другий - очищує повітря від парів формальдегіду, бензолу і від інших шкідливих газів, а останній видаляє найдрібніші шкідливі частинки (пилок, бактерії або віруси). Разом вони забезпечують відмінний результат: з повітря забирається 99,5% шкідливих елементів.

 
 

Економний і функціональний

Beurer LR 300  дуже практичний і корисний помічник. Він працює тихо і споживає зовсім небагато електрики - всього 50 Ватт, що можна порівняти зі звичайною лампочкою.

 

А управляти функціями очищувача можна за допомогою зручної панелі з кнопками і світлодіодними індикаторами. Вона дозволяє вибрати режим, швидкість вентилятора, встановити таймер (визначає через скільки годин очищувач повітря повинен самостійно відключитися).

 

Функція автоматичного налаштування

Система управління  Beurer LR 300  вміє сама підлаштовуватися до повітря в кімнаті. Увімкніть AUTO і швидкість вентилятора автоматично буде регулюватися в залежності від якості повітря в приміщенні.

 

Це означає, що чим більше забруднень буде фіксуватися приладом, тим активніше буде працювати очищувач. А в міру очищення повітря швидкість вентилятора буде знижуватися.

 
 

Простий в догляді

Корпус очищувача досить протерти вологою серветкою (змоченою водою або слабким розчином для очищення), а також раз на місяць почистити фільтр за допомогою насадки-щітки від пилососа. А коли прийде час, прилад самостійно нагадає вам щодо необхідності заміни тришарового фільтра: над кнопкою AUTO засвітиться синя світлодіодна лампа.

 

Переваги очищувача повітря LR 300:

  • Трирівнева система фільтрів
  • Автоматичний режим роботи
  • Таймер
  • Змінний фільтр з індикацією необхідності заміни
  • Низьке споживання електроенергії
  • Тиха робота
 
Очищувач повітря Beurer LR 300
Немає в наявності
7 999 грн