Очищувач повітря Boneco W2055D

Код: 639661
Кешбек 179 грн
8 999 грн
Кешбек 179 грн
від 360 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 60 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Очищувач повітря Boneco W2055D

  М'які меблі, килими та інші домашні речі з текстилю стають причиною високої концентрації пилу у повітрі. Boneco W2055D – очищувач повітря з функцією зволоження, який затримує пил, бактерії, пилок, пилові кліщі та цвіль.

  Особливості:

  • Автоматично підтримує заданий рівень вологості
  • Нічний та денний режими інтенсивності
  • Іонізуючий срібний стрижень
  • Автовимкнення при відсутності води
  • Об’єм контейнера для води – 7 літрів
  • Відсік для ароматичних олій
  • Рівень шуму – до 25 дБ

  Ефективне очищення

  Для очищення повітря Boneco W2055D використовує воду. У ньому повітряні потоки проходять крізь систему пластикових дисків зі стільниковою структурою, що безперервно омиваються водою. Пил та інші механічні частинки притягуються до поверхні дисків й змиваються водою у піддоні. Така конструкція не вимагає заміни фільтрів та інших витратних матеріалів.

  Зволоження повітря

  Сухе повітря не лише сприяє збільшенню кількості пилу у кімнаті, а й призводить до пересихання слизових оболонок дихальних шляхів, роблячи їх більш вразливими до вірусів та бактерій. З Boneco W2055D вам не доведеться купувати зволожувач окремо. Він не лише очищує повітря, а й зволожує, сприяючи запобіганню ГРВІ та захворювань дихальних шляхів.

  Знезаражуючий стрижень

  Розробники очищувача повітря подбали про те, щоб його вологе середовище не стало притулком для різноманітних мікроорганізмів. Запатентований стрижень Ionic Silver Stick (ISS) з іонами срібла відповідає за знезараження рідини у піддоні пристрою. Він перешкоджає розмноженню хвороботворних бактерій, цвітінню води та утворенню неприємного запаху.

  Повна автоматизація

  Вбудований гігростат дозволяє пристрою контролювати рівень вологості у кімнаті, щоб дотримуватися заданого вами показника. Інформування про необхідність доливання води або очищення відбувається за допомогою піктограм на дисплеї, який також і відображає поточний рівень вологості. Також передбачено автовимкнення при відсутності води у піддоні.

  Простий догляд

  В очищувач можна залити до 7 літрів води, щоб її вистачило надовго. Конструкція пристрою значно спрощує догляд за ним. Піддон та пластикові диски можна очищувати під проточною водою або в посудомийній машині, використовуючи неагресивні мийні засоби. Виробник рекомендує проводити очищення з періодичністю 2 рази на місяць.

  Ароматизація повітря

  Boneco W2055D здатний не лише зволожити та очистити повітря, а й наповнити його приємним ароматом, створивши атмосферу релаксації. У його конструкції передбачений невеликий контейнер для ароматичних олій. Додайте всього кілька крапель ефірної олії на свій смак (продається окремо) і приміщення наповниться флюїдами улюбленого аромату.

  Низький рівень шуму

  Отримайте комфортний мікроклімат в оселі без зайвих незручностей. Рівень шуму під час роботи очищувача не перевищує показник 25 дБ, що можна порівняти з шепотом на відстані 1 метр. При цьому у пристрої передбачено 2 рівні інтенсивності (нічний та денний), щоб під час вашого відпочинку він міг працювати ще тихіше.

  Очищувач повітря Boneco W2055D
  Кешбек 179 грн
  8 999 грн
  Кешбек 179 грн
  від 360 грн/міс