Очищувач повітря Sharp FP-F30EUH

Код: 640092
Кешбек 89 грн
5 499 грн
- 18 %
Ваша знижка 1 000 грн
5 499 грн
4 499 грн
Кешбек 89 грн
від 220 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 24 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Очищувач повітря Sharp FP-F30EUH

  Прагнете досягти ідеальної чистоти повітря у вашому домі? Вам допоможе Sharp FPF30EUH – очищувач повітря з функцією іонізації. Завдяки застосуванню технології Plasmacluster він здатний знищувати запахи та алергени, насичуючи простір негативно та позитивно зарядженими іонами.

  Особливості:

  • Система фільтрації True HEPA
  • Технологія іонізації повітря Plasmacluster
  • 3 рівні інтенсивності циркуляції повітря
  • Для приміщень площею до 21 м²
  • Низький рівень шуму
   

  Дихайте глибше

  М'які меблі, килимові покриття та домашні тварини – все це стає причиною неминучої появи пилу у житлових приміщеннях. Домашній пил містить багато алергенів, а тому шкідливий для здоров'я. Очищувач повітря може похизуватися вдосконаленою системою фільтрації True HEPA. Вона затримує пил, пилок рослин, дим та шерсть домашніх тварин.

   

  Менше шуму – більше комфорту

  Очищувач можна встановити навіть у спальні, адже він не порушить ваш спокій. У максимальному режимі інтенсивності циркуляції повітря рівень шуму не перевищує 47 дБ, що можна порівняти зі звичайною розмовою. Якщо ж ви плануєте відпочивати, можна активувати низький рівень інтенсивності. В такому випадку рівень шуму не перевищує 26 дБ, немов шепіт людини на відстані 1 метр.

   

  Інтенсивна циркуляція

  Творці Sharp FPF30EUH подбали про те, щоб забезпечити високу продуктивність очищення. Завдяки вентилятору великого діаметра інтенсивність циркуляції повітря досягає 180 м³/год у максимальному режимі. Це дозволяє очищувачу повітря бути ефективним у приміщеннях площею до 21 м².

   

  Іонізація повітря

  В очищувачі застосована запатентована система іонізації повітря Plasmacluster від компанії Sharp – провідного японського виробника електроніки. Насичення повітря негативно і позитивно зарядженими іонами дозволяє знищувати мікроби, бактерії, віруси, цвіль та запахи. Очищене таким чином повітря сприяє нормалізації сну та профілактиці захворювань дихальних шляхів.

   

  Простота в керуванні

  Керувати інтенсивністю циркуляції повітря, іонізацією та іншими параметрами роботи очищувача можна за допомогою ергономічної панелі у верхній частині корпусу. Блок керування отримав лише кілька кнопок, щоб робота з ним була простою та зрозумілою. Ненав'язливе світлодіодне підсвічування буде корисне у темний час доби.

  Компактні габарити

  Пристрій можна встановити практично у будь-якому куточку вашої кімнати і легко переносити за потреби. Габарити очищувача складають 400 x 182 x 463 мм, а вага – всього 4 кілограми. Простий та лаконічний дизайн Sharp FPF30EUH, в якому переважають обтічні лінії та білий колір, впишеться в інтер'єр практично будь-якої кімнати.

  Очищувач повітря Sharp FP-F30EUH
  Кешбек 89 грн
  5 499 грн
  - 18 %
  Ваша знижка 1 000 грн
  5 499 грн
  4 499 грн
  Кешбек 89 грн
  від 220 грн/міс