Очищувач повітря Sharp KC-D40EUB

Код: 640075
2 товари Black
колір Black
 • Black
  12 499 грн
 • White
  12 499 грн
Кешбек 249 грн
12 499 грн
Кешбек 249 грн
від 500 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 24 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Очищувач повітря Sharp KC-D40EUW

  Хочете зробити мікроклімат у вашій оселі комфортним та безпечним? Тоді Sharp KCD40EUB – це саме те, що вам потрібно. Пристрій є підлоговим очищувачем повітря з функціями зволоження, іонізації та ароматизації. З ним дихати у приміщенні буде так само легко, як і в чистому лісі.

  Особливості

  • Автоматично підтримує заданий рівень вологості
  • Багатоступенева система фільтрації
  • Технологія іонізації повітря Plasmacluster
  • Зволоження повітря шляхом холодного випаровування
  • 3 рівні інтенсивності циркуляції повітря
  • Об’єм контейнера для води - 2,5 літра
  • Для приміщень площею до 26 м²
   

  Багатоступенева система фільтрації

  Надлишок пилу та механічних частинок у повітрі – поширена проблема для житлових приміщень, яка може стати причиною алергії та інших захворювань дихальних шляхів. Очищувач повітря може похизуватися True HEPA та вугільним фільтрами. Також повітря проходить крізь барабан, що постійно омивається водою. Така багатоступенева система фільтрації затримує пил, пилок рослин, дим та шерсть домашніх тварин.

  Зволожувач повітря

  Пересушування повітря практично неминуче у сучасному житлі. Взимку цьому сприяє сухе повітря на вулиці і робота систем опалення, а влітку вологу з дому виводить кондиціонер. Це призводить до пересихання слизових оболонок дихальних шляхів, роблячи їх більш вразливими до бактерій. Принцип холодного випаровування дозволяє зволожувати повітря, використовуючи звичайну водопровідну воду.

   

  Тихий, немов шепіт

  При роботі очищувача у максимальному режимі інтенсивності рівень шуму не перевищує 47 дБ, що можна порівняти зі звичайною розмовою. Якщо ж ви плануєте відпочивати, можна активувати низький рівень інтенсивності. В такому випадку рівень шуму не перевищує 23 дБ, немов шепіт людини на відстані 1 метр або шум листя.

  Простий догляд

  Забудьте про часту зміну фільтрів та інші турботи. Фільтр True HEPA здатний прослужити до 10-ти років без заміни (залежить від забрудненості повітря у конкретному приміщенні). Вугільний фільтр та пластиковий барабан взагалі не вимагають заміни, їх достатньо час від часу очищувати під проточною водою. Заправка води здійснюється у 2,5 літровий знімний контейнер з ручкою для перенесення.

   

  Досконала технологія іонізації

  Родзинкою пристрою є технологія іонізації повітря Plasmacluster. На відміну від більшості побутових іонізаторів, Sharp KCD40EUB поширює не лише негативно заряджені іони, а й позитивно заряджені. Саме достатня їх кількість у лісовому повітрі дозволяє знищувати запахи та алергени. Таким чином ви отримуєте свіже повітря з приємним запахом, в якому не будуть розвиватися грибки та бактерії.

  Розумне начиння

  Очищувач повітря буде забезпечувати комфортний мікроклімат у вашому домі повністю автоматично. Для цього він отримав датчики вологості, температури і чистоти повітря. Наявність датчиків дозволяє підтримувати заданий користувачем рівень вологості, регулювати інтенсивність фільтрації повітря та інші показники роботи. Інформативний світлодіодний дисплей дозволить вам контролювати роботу пристрою.

  Очищувач повітря Sharp KC-D40EUB
  Кешбек 249 грн
  12 499 грн
  Кешбек 249 грн
  від 500 грн/міс