Очищувач повітря Sharp KC-D60EUW

Код: 640091
Очікується
17 799 грн

Очищувач повітря Sharp KC-D60EUW

Придатний для приміщень площею до 48 м². Активна та пасивна система очищення повітря. Очищувач повітря з функцією зволоження. Фільтраційна система True НЕРА. Вугільний фільтр з можливістю миття, який освіжає повітря.

 

Програми очищення повітря

Спеціальна програма для людей, чутливих до алергенів, призначена для очищення приміщення від пилу та пилку.

Індикатори

Дисплей очищувача повітря Sharp відображає детальну інформацію про ступінь забруднення та вологість повітря у приміщенні.

 

Інтенсивна циркуляція повітря

Очищувачі повітря Sharp створюють посилену циркуляцію повітря, тобто очищують повітря швидко та ефективно.

Тиша і спокій

Завдяки низькому рівню шуму та можливості вимкнення дисплея очищувачі повітря Sharp ідеально підходять для спальні: вони всю ніч очищують повітря, не заважаючи спати.

 

Система іонізації Plasmacluster Ion

Запатентована інтелектуальна система Sharp сприяє очищенню повітря від неприємних запахів, алергенів, бактерій, 99% вірусів та навіть пилових кліщів.

Автоматичне регулювання

Очищувачі повітря Sharp точно вимірюють вологість, пил, запахи і температуру повітря у приміщенні й підтримують чистоту повітря, автоматично змінюючи режим роботи.

 

Сенсорна система

Вбудовані сенсори температури, забруднення та вологості, безперервно стежать за якістю повітря й автоматично очищують та зволожують повітря за необхідності. Завдяки цьому ви можете насолоджуватися чистим і здоровим повітрям без необхідності стежити та налагоджувати роботу пристрою.

Очищувач повітря Sharp KC-D60EUW
Очікується
17 799 грн