Очищувач повітря Xiaomi Mi Air Purifier Pro

Код: 640093
Кешбек 139 грн
6 999 грн
Кешбек 139 грн
від 280 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Xiaomi Mi Air Purifier Pro. Еталон чистоти та свіжості повітря

  Атмосфера у вашому домі покращиться з професійним очищувачем повітря Mi Air Purifier Pro. Потужний двигун дозволить ефективно впоратися з очищенням приміщень площею до 60 м². Оцініть неймовірні можливості інноваційної системи фільтрації для очищення від пилу, шкідливих речовин, алергенів та сторонніх запахів. Легко контролюйте пристрій завдяки OLED-дисплею та фірмовому додатку для смартфонів. Відкрийте для себе революційні рішення Xiaomi.

  Унікальні технології – миттєвий результат

  Завдяки вдосконаленому двигуну та продуманій конструкції пристрій вирізняється підвищеною продуктивністю – подавання повітря зі швидкістю 500 м3/год. Покращена система лопатей вентилятора захоплює повітря на 360° і практично не створює жодного шуму. Навіть пізно вночі ніщо не завадить вашому відпочинку – насолоджуйтеся ідеальною чистотою повітря, свіжістю і тишею. Новий Air Purifier Pro – бездоганне поєднання технологій, створених для комфортного життя.

  Інноваційна система фільтрації

  Розробники Xiaomi використовували передові технології фільтрації й добилися неперевершених результатів очищення повітря навіть від найдрібніших частинок. Пристрій складається з декількох ступенів захисту, що дозволяє ефективно боротися не лише з пилом, а й з формальдегідами, шкідливими речовинами, волоссям та сторонніми запахами. Додатковий вугільний фільтр з трьох шарів ефективно очищує ваш будинок від токсичних речовин, які можуть бути у повітрі. Новий очищувач повітря Xiaomi створений для надійного захисту вашого здоров'я

  Висока ефективність роботи

  Одна з ключових переваг нового очищувача – висока потужність при невеликих габаритах. Mi Air Purifier Pro не займе багато місця у вашому домі, при цьому ефективно очистить повітря у приміщеннях до 60 м². Ви можете легко домогтися тотальної чистоти повітря у всій квартирі без будь-яких складнощів. Нова модель пристрою охоплює площу практично у 2 рази більшу, ніж попереднє покоління. Просто встановіть девайс у своїй кімнаті або великий вітальні і насолоджуйтеся бездоганною якістю повітря.

  Інформативний OLED-дисплей

  Пристрій оснастили лаконічним та стильним OLED-дисплеєм, що відображає всю актуальну інформацію. Ви завжди будете знати, яка якість повітря у приміщенні, вологість, температура, загальні дані про роботу девайса. Спеціальний індикатор наочно демонструє ступінь забруднення, вказуючи на необхідність очищення. Якщо кільце світиться зеленим – все чудово, помаранчевим – легке забруднення, червоним – критичний рівень забруднення повітря. У темний час доби яскравість автоматично знижується, щоб не заважати вам відпочивати.

  Лазерний датчик для бездоганних результатів

  Домогтися неймовірної точності в аналізі стану повітря та очищенні дозволяє інноваційний датчик лазерного типу. Він у режимі реального часу визначає частки, непомітні погляду людини, щоб ефективно очистити від них повітря. Девайс впорається навіть з найменшим пилом та частинками до 0.3 мкм, серед яких можуть бути алергени та шкідливі речовини. Оцініть неймовірні можливості розумного очищувача і будьте спокійні за здоров'я всіх членів сім'ї.

  Повний смарт-контроль

  Вам більше не потрібно розбиратися зі складними інструкціями та різними пультами. Просто встановіть програму Mi Home і легко керуйте очищувачем повітря зі свого смартфона або планшета. Девайс буде легко адаптуватися під ваші звички, автоматично підбирати оптимальні налаштування та запам'ятовувати ритм вашого життя. У додатку можна вручну змінити параметри, налаштувати графік вмикання та вимикання пристрою, дізнатися всі дані про стан повітря у будинку.

  Очищувач повітря Xiaomi Mi Air Purifier Pro
  Кешбек 139 грн
  6 999 грн
  Кешбек 139 грн
  від 280 грн/міс