Зволожувач повітря Boneco S250

Код: 639662
Кешбек 73 грн
3 699 грн
Кешбек 73 грн
від 148 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 24 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Зволожувач повітря Boneco S250

  Шукаєте просте та надійне рішення для підтримки оптимального рівня вологості у вашій оселі? Вам підійде Boneco S250 – паровий зволожувач повітря. При його розробці виробник зробив максимальний акцент на довговічній конструкції, простоті обслуговування та безпеці.

  Особливості:

  • Автоматично підтримує заданий рівень вологості
  • Зволоження стерильним паром
  • 2 рівні інтенсивності пароутворення
  • Цифровий LED дисплей
  • Об’єм контейнера для води – 3 літри
  • Відсік для ароматичних олій
  • Для приміщень з площею до 40 м²
  • Рівень шуму – до 35 дБ

  Практичний дизайн

  Зволожувач повітря отримав утилітарний корпус з білого пластику, в якому немає нічого зайвого. На передній панелі пристрою розміщені сенсорні кнопки керування, LED дисплей для індикації поточного рівня вологості та невелике вертикальне віконце, яке дозволяє відстежувати рівень води у контейнері. Габарити корпусу дозволяють розмістити його у будь-якому куточку.

  Користь для здоров'я

  Нормальний рівень вологості вкрай важливий для здоров'я людини, оскільки пересихання слизових оболонок робить організм вразливим перед інфекціями та захворюваннями дихальних шляхів. Особливо це питання актуальне в холодну пору року, коли вологість знижується. Зволожувач сприяє запобіганню хвороб та забезпечує комфорт для людей, домашніх вихованців і рослин.

  Низький рівень шуму

  Любите тишу та віддаєте перевагу техніці з мінімальним рівнем шуму? Boneco S250 стане чудовим вибором. Його творці подбали про продуману конструкцію та якісні внутрішні компоненти. Завдяки цьому рівень шуму під час роботи пристрою не перевищує позначку 35 дБ на максимальному рівні інтенсивності. Такий показник можна порівняти з гучністю приглушеної розмови.

  Простота використання

  Паровий зволожувач отримав знімний контейнер для води об'ємом 3 літри. Велике горлечко дозволяє легко додавати у нього воду та здійснювати очищення. Також передбачено режим автоматичного самоочищення від накипу. Конструкція пристрою не вимагає витратних матеріалів та змінних фільтрів, звільняючи вас від додаткових витрат.

  Чистота та безпека

  Для отримання стерильного пару пристрій нагріває воду до температури кипіння, при якій знищується більшість бактерій, вірусів та інших шкідливих організмів. Також у зволожувачі передбачена система охолодження пару до безпечної температури +48°C, якій неможливо обпектися. Завдяки цьому він повністю безпечний для дітей та домашніх тварин.

  Довговічний девайс

  На відміну від ультразвукових моделей, паровий зволожувач менш вимогливий до якості води. Це забезпечує Boneco S250 високу довговічність у звичайних умовах експлуатації. До того ж пристрої такого типу унеможливлюють потрапляння мінеральних часток з рідини в пар, що забезпечує його чистоту та відсутність білого осаду на меблях.

  Зволожувач повітря Boneco S250
  Кешбек 73 грн
  3 699 грн
  Кешбек 73 грн
  від 148 грн/міс