Зволожувач повітря Boneco W200

Код: 636492
Кешбек 139 грн
7 199 грн
- 3 %
Ваша знижка 200 грн
7 199 грн
6 999 грн
Кешбек 139 грн
від 280 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 61 місяць, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Boneco W200 – високоякісний очищувач повітря для створення оптимального мікроклімату у житлових та офісних приміщеннях. Крім очищення він зволожує повітря та здатний наповнити його приємним ароматом, при додаванні ароматичних масел в спеціальний контейнер.

  Особливості:

  • Індикація необхідності доливання води
  • Контейнер для води об'ємом 4,5 літра
  • 3D-губка для очищення повітря
  • Продуктивність – до 350 мл/год
  • Контейнер для ароматичних масел
  • Для приміщень площею до 50 м²
  • 2 режими роботи
  • Іонізація повітря

  Оптимальний мікроклімат

  Сухе повітря сприяє пересиханню слизових оболонок дихальних шляхів та збільшенню кількості пилу у кімнаті. Boneco W200 допоможе створити оптимальний мікроклімат у приміщенні, а також запобігти виникненню ГРВІ та алергії на пил. Очищувач повітря здатний працювати постійно, роблячи вашу кімнату комфортною.

  Очищення 3D-губкою

  Boneco W200 позбавляє повітря від дрібних частинок (пил, шерсть домашніх тварин, пилок рослин). Очищувач отримав запатентовану технологію очищення повітря через 3D-губку, яка безперервно обертається та змочується водою. Пилові частинки залишаться у воді на дні контейнера, а ви будете дихати дійсно чистим повітрям.

  Іонізація повітря

  В Boneco W200 встановлений антибактеріальний срібний стержень Ionic Silver Stick® A7017, що забезпечує іонізацію повітря. Негативно заряджені іони притягують до себе шкідливі частинки з повітря, сприяючи його очищенню від пилу, алергенів та молекул газів. Також насичення повітря іонами допомагає поліпшити якість сну, підвищити працездатність і в цілому корисне для організму.

  Режими роботи

  Пристрій може працювати у двох режимах роботи, які можна налаштувати за допомогою зручного регулятора. В інтенсивному режимі Boneco W200 максимально ретельно зволожує та очищує повітря. При цьому нічний режим забезпечує більш тиху роботу та заощаджує електроенергію, він буде підтримувати оптимальний мікроклімат поки ви спите.

  Низький рівень шуму

  Творці Boneco W200 потурбувалися про те, щоб він працював максимально тихо. В інтенсивному режимі рівень шуму становить 43 дБ, що можна порівняти зі звичайною розмовою. У нічному ж режимі рівень шуму падає до 27 дБ – гучність людського шепотіння. Ви зможете спокійно відпочивати або займатися своїми справами, а робота очищувача не буде вас відволікати.

  Значна продуктивність

  Очищувач повітря може похизуватися значною продуктивністю – до 350 мл/год. Завдяки цьому Boneco W200 буде ефективний у приміщеннях площею до 50 м², наповнюючи їх приємним зволоженим повітрям. При цьому споживана потужність приладу навіть в інтенсивному режимі не перевищує 23 Вт, що можна порівняти зі споживанням однієї економної лампочки.

  Простота обслуговування

  Ви зможете легко підтримувати очищувач повітря в ідеальній чистоті. У конструкції Boneco W200 передбачено можливість простого демонтажу внутрішніх елементів для ретельного очищення пристрою. Піддон, барабан та зволожувальний фільтр можна мити у теплій воді, використовуючи мийні засоби для посуду.

  Стильний дизайн

  У дизайні Boneco W200 переважає приємний білий колір з окремими елементами чорного кольору. Корпус пристрою отримав класичну форму з заокругленими кутами, у якій немає зайвих елементів та спірних дизайнерських рішень. Лаконічний зовнішній вигляд очищувача повітря дозволяє йому добре виглядати практично у будь-якому інтер'єрі.

  Зволожувач повітря Boneco W200
  Кешбек 139 грн
  7 199 грн
  - 3 %
  Ваша знижка 200 грн
  7 199 грн
  6 999 грн
  Кешбек 139 грн
  від 280 грн/міс